Anna Wendzikowska w stylowym płaszczu z ZARY

Dziennikarka w swoich stylizacjach chętnie sięga po ponadczasowe i klasyczne ubrania. Anna Wendzikowska tym razem zdecydowała się na uzupełnienie swojego jesiennego looku klasycznym beżowym płaszczem z Zary!

Anna Wendzikowska pokochała Zarę

To nie pierwszy raz, gdy gwiazda sięga po produkty tej popularnej sieciówki. Anna Wendzikowska wielokrotnie pojawiała się w spodniach, bluzkach czy sukienkach z Zary. Tym razem zdecydowała się na długi, klasyczny płaszcz, który idealnie sprawdzi się do wielu jesiennych stylizacji. Camelowa barwa, duże, naszyte kieszenie oraz pasek w tym samym odcieniu to strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy poczuć się elegancko i z klasą. Ten model pochodzi z najnowszej kolekcji ZARA i kosztuje 549 zł. Płaszcz nie należy do najtańszych, jednak dzięki prostemu fasonowi oraz stonowanej barwie jest modny już od kilku sezonów.

Anna Wendzikowska w świecie wielkich gwiazd

Karierę rozpoczynała jako aktorka w 2001 roku. Studiowała w Prywatnej Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie oraz na dziennikarstwie na Uniwersytecie Warszawskim. Od kilku lat jest korespondentką „Dzień dobry TVN”, podróżuje po całym świecie i przeprowadza wywiady z aktorami i twórcami filmów. Na swoim koncie ma rozmowy z takimi gwiazdami jak m.in. Brad Pitt, Robert De Niro czy Renée Zellweger.

Zobacz wideo

Anna Wendzikowska i jej życie prywatne.

Pochodzi i mieszka w Warszawie. Jest mamą dwóch córek. Kornelia, starsza z pociech urodziła się w 2015 roku, a jej tatą jest jeden z wokalistów zespołu AudioFeels, Patryk Ignaczak. Antonina urodziła się w 2018 roku,jest owocem związku prezenterki z jednym z najlepiej opłacanych prezesów spółek inwestycyjnych w Polsce, Janem Bazylem. Anna Wendzikowska kocha podróżować i zaraziła tym swoje córki, które chętnie towarzyszą mamie podczas licznych wyjazdów.