Olga Frycz w modnej sukience z ZARY

Aktorka niedawno wyprawiła pierwsze urodziny swojej córeczki Helenki. Na tę okazję Olga Frycz wybrała sukienkę ze znanej sieciówki, która zachwyciła fanów młodej mamy.

Olga Frycz i ZARA

Pod koniec września aktorka wyprawiła huczne przyjęcie urodzinowe z okazji pierwszych urodzin swojej córeczki. Motywem przewodnim imprezy były leśne zwierzęta, czym zachwyciła swoich fanów. Na tę wyjątkową okazję Olga Frycz wybrała długą, błękitną sukienkę z białym wzorkiem, która pochodzi z ZARY. Niestety sukienka nie jest już dostępna, ale podobne modele znajdziecie w jesiennej kolekcji hiszpańskiej marki za 199 zł. Pasek w kolorze kreacji idealnie podkreślał znakomitą sylwetkę aktorki. Całość dopełniła fryzura: luźno upięte włosy, co przy małym dziecku jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem.

Olga Frycz i media społecznościowe

Olga Frycz doskonale odnalazła się w roli mamy. Rok temu przyszło na świat pierwsze dziecko gwiazdy, które stało się oczkiem w głowie rodziców. Aktorka z okazji narodzin córki stworzyła zupełnie nowy profil na Instagramie, za pośrednictwem którego dzieli się ze swoimi obserwatorami wyzwaniami, jakie stawia przed nią macierzyństwo. Chętnie pokazuje produkty, których sama używa i które idealnie sprawdzają się przy wychowaniu Helenki. Odpowiada na pytania innych mam, które również zastanawiają się, co byłyby najlepsze dla ich dzieci

Stylizacje Olgi Frycz

Jak każda młoda mama, Olga Frycz stawia na wygodę. Nie zapomina o trendach, jednak komfort jest dla niej najważniejszy. Opieka nad córką i dwoma psami to nie lada wyzwanie, dlatego w jej codziennych stylizacjach dominują wygodne spodnie i bluzki, które idealnie sprawdzą się podczas codziennych obowiązków. Gwiazda stroni od branżowych wyjść i pozowania na ściankach, jednak podczas wyjątkowych okazji chętnie sięga po kobiece sukienki i modne spódnice. Nie przepada za mocno dopasowanymi ubraniami, co daje się zauważyć już na pierwszy rzut oka. Wygodne koszulowe sukienki, oversizowe bluzki, jeansowe i dresowe spodnie jeansowe to produkty, które znajdziemy w szafie aktorki.

Więcej o: