Marka ECCO otworzyła pierwszy w Polsce salon w koncepcie Prime

13 września marka ECCO otworzyła swój pierwszy salon w nowym koncepcie PRIME w Galerii Młociny. Przybyli goście mieli okazję nie tylko zobaczyć nowe industrialne wnętrze salonu, ale także obejrzeć najnowszą kolekcję butów ECCO SHAPE.

Nowy salon Ecco Prime w Galerii Młociny

Nowy salon o powierzchni sprzedaży 100m2. jest na chwilę obecną jednym z największych sklepów marki ECCO w Polsce. Zlokalizowany jest na pierwszym piętrze Galerii Młociny. W tej industrialnej przestrzeni, utrzymanej w stylu skandynawskim, znajdują się nie tylko kolekcje butów męskich, damskich i dziecięcych, ale również torby i akcesoria skórzane oraz artykuły do pielęgnacji, czyszczenia i ochrony produktów ECCO. W nowym salonie ogromny nacisk położono na detale i komfort klientów, którzy odwiedzając sklep mogą liczyć nie tylko na szeroki, dobrze wyeksponowany asortyment, ale również profesjonalne doradztwo.

Nowa kolekcja Ecco Shape

Tego dnia odbyła się również prezentacja nowej kolekcji butów damskich na obcasie ECCO SHAPE SCULPTED MOTION. Łącząc swobodny, skandynawski styl ze współczesnym designem, botki te uzupełnią każdą damską kolekcję obuwia o współczesny model, idealny na jesienną pogodę, zarówno na co dzień jak i wieczorne wyjście. Wytworzone są z wysokiej jakości skór ECCO, powstałych we własnych garbarniach, od gładkiej skóry cielęcej przez miękką, delikatną skórę nubukową.. Wyposażone w rewolucyjną technologię ECCO SHAPE, która gwarantuje całodzienną wygodę i idealną stabilność dzięki rewolucyjnej konstrukcji obcasa, a także FLUIDFORM™- technologię bezpośredniego komfortu, która rejestruje i zachowuje anatomiczny profil stopy i zapewnia solidne połączenie cholewki i podeszwy z lekkich polimerów bez zbędnych zszywanych czy klejonych zespoleń, ECCO SHAPE SCULPTED MOTION są nadzwyczajnie wygodne i uniwersalne. Dostępne w trzech wysokościach obcasa 35mm, 55mm i 75mm.

Nowy salon Ecco w Galerii MłocinyNowy salon Ecco w Galerii Młociny mat. prasowe

Marka Ecco

ECCO to rodzinna firma, założona w Danii w 1963 roku, która zatrudnia ponad 21 000 pracowników na całym świecie. Jest jedną z wiodących, międzynarodowych firm obuwniczych, łączących styl i komfort. Sukces marki opiera się na świetnie dopasowanych skórach najlepszej jakości. Produkty ECCO są sprzedawane w 90 krajach w ponad 2200 sklepach i w ponad 14000 punktach sprzedaży.

Więcej o: