Adidas i Reebok tworzą wyjątkowy produkt: INSTAPUMP FURY BOOST

Buty idealne? Dwa giganty połączyły swoje najlepsze technologie i stworzyły buty, które na nowo definiują pojęcie komfortu i wygody! Wiemy, kiedy pojawią się w sklepach!

INSTAPUMP FURY BOOST Adidas i Reebok


Ludzie kochają buty sportowe. Są nie tylko wygodne, ale również praktyczne. To dzięki nim jesteśmy w stanie zdobywać świat niezależnie warunków, jakie napotkamy. Dwie kultowe marki, Reebok i Adidas, stworzyły produkt, który pomoże przełamać bariery i doda odwagi w zdobywaniu nowych szlaków. W sklepach pojawi się już w drugiej części sezonu jesień/zima 2019. Czego możemy się spodziewać po tym produkcie? Z pewnością będzie jedyny w swoim rodzaju! Celem twórców było stworzenie butów, które złamią wszelkie schematy! Będą dostępne w trzech rożnych rodzajach, które w pełni odzwierciedlą dziedzictwo koncepcji technologii obu firm. Pierwsze 50 par butów pojawi się już 5 października na AtmosCon Japan Exclusive, wydarzenia, podczas którego klienci będą mogli kupić produkty wielu marek w limitowanych edycjach.

Reebok INSTAPUMP FURY

Firma wprowadziła na rynek wiele produktów, ale to te z technologią INSTAPUMP FURY stały się jednym z flagowych produktów marki. Wspierają i stabilizują stopy, a but idealnie się dopasowuje, dzięki czemu czujemy komfort nawet po wielu godzinach użytkowania. Pierwsze buty, do których wykonania użyto tej technologii, powstały w 1994 roku. W latach 90. po modele Reebok INSTAPUMP FURY sięgali już wszyscy, nie tylko znani i lubiani, ale również zwykli ludzie, którzy docenili pomysł i wykonanie produktów.

adidas UltraBOOST Uncagedadidas UltraBOOST Uncaged adidas.pl

Adidas Boost

Ta technologia, która zrewolucjonizowała obuwie sportowe, powstała w 2013 roku. Produkt powstał dzięki współpracy adidas Innovation Team (AIT) i niemieckich chemików z BASF. Specjaliści chcieli połączyć ze sobą giętkość i sprężystą amortyzację, która do tej pory była niemożliwa. Podeszwa składa się z tysięcy rozbudowanych cząsteczek i pozwala na dużo większy zwrot energii podczas każdego wykonywanego kroku

Więcej o: