Martyna Wojciechowska w nowej fryzurze!

Podróżniczka słynąca ze swoich długich, blond włosów, po wielu latach zmieniła fryzurę! Nie każda kobieta zdecyduje się na taki krok, jednak Martyna Wojciechowska nie boi się niczego!

Martyna Wojciechowska – ostre cięcie

Znakiem rozpoznawczym Martyny Wojciechowskiej przez lata była jej fryzura. Kobieta, nie eksperymentowała z fryzurami, stawiając wygodę na pierwszym miejscu. Nawet podczas oficjalnych wyjść zazwyczaj jej włosy były rozpuszczone. Unikała upięć i radykalnych zmian. Gwiazda dziś rano zaskoczyła swoich fanów, publikując zdjęcie w zupełnie nowej fryzurze. Martyna Wojciechowska zdecydowała się na krótką, wygodną fryzurę.

Martyna Wojciechowska zaskakuje

Fani zastanawiają się czy dziennikarka nie chce kolejny raz zmylić swoich fanów. Ostatnio, również na jej Instagramie, pojawiły się zdjęcia, na których podróżniczka ma na sobie suknię ślubną. Co ciekawe, głośno mówi się o jej związku z innym słynnym podróżnikiem, Przemkiem Kossakowskim, dlatego fani z niecierpliwością czekali na więcej informacji. Okazało się, że w ten sposób prowadząca „Kobiety na krańcu świata” chciała zachęcić do oglądania swojego programu, w którym wyjaśniła, czemu miała na sobie suknię z welonem. Fani pod opublikowanym zdjęciem zastanawiają się, czy i tym razem nie jest to zabieg mający na celu zwiększenia oglądalności programu.

Fryzury Martyny Wojciechowskiej

To nie pierwszy raz, gdy prezenterka może pochwalić się krótkimi włosami. Podczas swojego debiutu w telewizji w 2000 roku, Martyna Wojciechowska miała również krótką fryzurę, która dodawała jej pewności siebie i przebojowości. W ciągu kolejnych 19 lat gwiazda nie decydowała się na tak drastyczną zmianę, dlatego dzisiejsze zdjęcie zaskoczyło niemal wszystkich.

Styl Martyny Wojciechowskiej

Na co dzień jak i na wielkie wyjścia, podróżniczka stawia na wygodne stylizacje. Na jej Instagramie nie znajdziemy zdjęć w krótkich spódniczkach czy wyzywających strojach. To kobieta, która ma cel i dąży do jego realizacji. Częste podróże wymagają od prezenterki wygodnego stroju, który nie będzie krępował jej ruchów i umożliwi dotarcie w każdy, nawet najbardziej odległy zakątek świata. Martyna Wojciechowska w swoich programach często występuje w topie, na który zarzuconą ma lekką kurtkę lub koszulę. Spodnie i wygodne buty to „must have” w szafie Martyny Wojciechowskie.

Więcej o: