Kendall Jenner blondynką! Honey blonde to najmodniejsza koloryzacja na jesień 2019

Kendal Jenner zaskoczyła nową blond fryzurą. Otulony słońcem kolor idealnie pasuje do jesiennych stylizacji, a świetliste refleksy podkreślają urodę i sprawiają, że wygląda się subtelnie i dziewczęco. To jeden z najmodniejszych kolorów na jesień 2019.

Kendall Jenner blondynką - nowa fryzura modelki

Podczas ostatniego pokazu Burberry modelka zadebiutowała w nowej blond fryzurze. Kolor włosów zrobił ogromne wrażenie. Modelka zdecydowała się na dość radykalną zmianę, nie tylko farbując swoje naturalnie ciemne włosy, ale także wybierając najmodniejszą koloryzację sezonu - honey blonde. Do tej pory, mimo różnych eksperymentów z fryzurami, Kendall Jenner nie zdecydowała się nigdy na tak ogromna zmianę. Mogliśmy zobaczyć ją jedynie w blond peruce podczas pokazu Balmain jesienią 2016 roku. Wygląda na to, że Kendall zmieniła swój wizerunek nie tylko na potrzeby pokazu na London Fashion Week, ale pozostanie przy nim na dłużej. Kendall Jenner pojawiła się na koncercie w Brixton i pochwaliła się na Instagramie nowym kolorem blond. Które wydanie Kendall bardziej Wam się podoba? 

 

Modne kolory włosów jesień 2019: honey blonde 

Miłośniczkami takiego odcienia blond włosów są Blike Lively, Rosie Huntington-Whiteley czy Sienna Miller. Jakiś czas temu na modną koloryzację zdecydowała się również bliska przyjaciółka Kendall Jenner, Bella Hadid. Modelka znana ze swoich ciemnobrązowych włosów, jest naturalną blondynką. 

Modne kolory włosów jesień 2019: dla kogo taki odcień będzie najlepszy?

Jeśli zastanawiasz się nad kolorem blond, ten ciepły odcień sprawdzi się idealnie. W tym sezonie królują odcienie złota na włosach, które idealnie współgrają z brązowymi oraz piwnymi oczami. W takim blondzie świetnie wyglądają kobiety o ciepłym odcieniu skóry. Jeśli marzysz o metamorfozie to koloryzacja honey blonde będzie strzałem w dziesiątkę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.