Alexa Chung z torebką polskiej projektantki Zofii Chylak

Brytyjska prezenterka, modelka i influencerka Alexa Chung pojawiła się na festiwalu Glastonbury z torebką projektu Zofii Chylak. Liczba osób oczekujących na powrót tego modelu do sprzedaży przekroczyła w tym momencie 15 tysięcy!

Alexa Chung to jedna z najbardziej wpływowych IT GIRL na świecie. Modelka, prezenterka oraz influencerka znana jest nie tylko ze świetnego stylu, ale także kreowania trendów. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 3 miliony osób, dlatego wszystko, co pokazuje Chung natychmiast staje się popularne i bardzo pożądane. To właśnie Alexa Chung dwa lata temu wylansowała słynne szerokie spinki do włosów z perełkami, które dziś znajdziemy w każdej sieciówce.

Alexa Chung z torebką projektu Zofii Chylak

Podczas festiwalu Glastobury Chung pojawiła się w długiej, białej sukience przypominającej wiktoriańską koszulę nocną oraz klasycznym trenczu. Naszą uwagę przykuła niewielka torebka wykonana z tłoczonej skóry. To jeden z najpopularniejszych modeli z kolekcji torebek zaprojektowanych przez Zofię Chylak.  Sztywna mała torebka z klapką, wykonana jest z błyszczącej skóry tłoczonej we wzór skóry krokodyla w kolorze burgundowym i kosztuje 790 zł. Lista oczekujących na ten model torebki wciąż się wydłuża, w tym momencie zapisało się na nią ponad 15 tysięcy osób!

Zofia Chylak: torebki na zapisy

Zofia Chylak to w tym momencie najgorętsze nazwisko w branży modowej. Projektantka zasłynęła projektami minitorebek, które szybko zyskało miano IT BAGS. Marka powstała w 2014 roku, ale dziś jest jedną z najbardziej znanych i pożądanych brandów na rynku światowym. Produkty Zofii Chylak pojawiły się w sprzedaży na platformie zakupowej Net-a-Porter obok tak znanych marek jak Gucci, Chloe czy Balenciaga. Każda torebka z logotypem Chylak oznaczona jest złotym stemplem z numerem serii i wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły.

Więcej o: