Niewiele ponad rok marka Nudyess potrzebowała, aby zbudować całkiem stabilną pozycję na polskim rynku modowym. Minimalistyczne fasony, polska produkcja, wysokiej jakości materiały i przede wszystkim konsekwentne projekty sprawiały, że dzisiaj ma sporą grupę wiernych klientek. Czego mogą się one spodziewać w tym sezonie? Jak zwykle jest niezwykle kobieco i wygodnie - ubrania są uszyte z bawełny, satyny i cupro. Nie brakuje bestsellerowych modeli, np. ołówkowej sukienki podkreślającej kształty z guziczkami przy dekolcie (w dwóch długościach: mini i midi). Pojawi się jednak w nowych, wakacyjnych barwach: różu i czerwieni. Oprócz nich w kolekcji znajdziemy też ubrania pomarańczowe, limonkowe, granatowe i czarne. Ten ostatni kolor pojawił się w ofercie na specjalne życzenie odbiorców.
Agnieszka Sołoń i Sandra Do Manh - twórczynie Nudyess, zadbały o to, żeby ich sukienki, kostiumy i topy dobrze się układały nie tylko na idealnej sylwetce - wycięcia, marszczenia i ściągacze maskują niedoskonałości.
Ciekawa nowość to modułowe kostiumy kąpielowe, które dzięki wiązaniom można nosić na kilka sposobów. Podobnie jak większość ubrań z nowej oferty, są dostępna zarówno w charakterystycznych dla marki odcieniach nude, jak i w mocnych, soczystych kolorach.