Grażyna Szapołowska z córką i wnuczką we wspólnej kampanii kolekcji ślubnej Doroty Goldpoint

O tej kolekcji można śmiało powiedzieć, że jest skierowana do kilku pokoleń kobiet! W kampanii promującej kolekcję ślubną Doroty Goldpoint wystąpiła Grażyna Szapołowska, jej córka Kasia i wnuczka Karolina.

Trzy pokolenia kobiet w nowej kampanii Doroty Goldpoint

Ślub to wielkie przeżycie nie tylko dla panny młodej, ale też bliskich jej osób. Rodzinny i wielopokoleniowy charakter tego wydarzenia postanowiła podkreślić polska projektantka Dorota Goldpoint. Do kampanii promującej swoją najnowszą kolekcję ślubną zaprosiła trzy kobiety, które łączy szczególna więź. Bohaterkami zdjęć są Grażyna Szapołowska, jej córka Kasia i wnuczka Karolina. W rolę panny młodej w wcieliła się najmłodsza z nich - Karolina, która zaprezentowała efektowną suknię ślubną. Grażyna z córką pokazały natomiast eleganckie stylizacje okolicznościowe.

Chciałam pokazać ponadczasowy wymiar kolekcji ślubnej, stąd decyzja o rodzinnej sesji zdjęciowej 

- tłumaczy Dorota Goldpoihnt. Z Grażyną Szapołowska współpracowała już wcześniej przy kampaniach kolekcji pret-a-porter swojej marki. O Dorocie Goldpoint pisaliśmy w naszym cyklu "Polska Moda", w którym opisujemy polskich projektantów i rodzime marki.

Grażyna Szapołowska, jej córka Kasia i wnuczka Karolina we wspólnej sesji zdjęciowejGrażyna Szapołowska, jej córka Kasia i wnuczka Karolina we wspólnej sesji zdjęciowej Mat. prasowe

Kolekcja ślubna 2019 Dorota Goldpoint

Co znalazło się w najnowszej kolekcji ślubnej Wedding 2019 Doroty Goldpoint? Projektantka znana jest z zamiłowania do eleganckiego minimalizmu "doprawionego" nutą glamour. Suknia ślubna, którą w kampanii prezentuje wnuczka Grażyny Szapołowskiej utrzymana jest natomiast w efektownym, barokowym stylu. Króluje tu koronka oprawiona w tradycyjną formę sukni o rozkloszowanym kroju. Nowoczesności i seksapilu dodaje za to głęboki dekolt. Projektantka stawia na wizerunek księżniczki, dlatego zamiast welonu proponuje złoty diadem. A co z mamą i babcią panny młodej?

Mama jest drugą najważniejszą kobietą w dniu ślubu i wesela, ważną emocjonalnie dla pary młodej, ale również dla wszystkich pozostałych gości

- mówi Dorota Goldpoint. Dlatego w kolekcji Wedding znalazły się propozycje dla kobiet z rodziny panny młodej lub pana młodego. Eleganckie sukienki znajdą tu też druhny, którymi są zazwyczaj bliskie sercu panny młodej siostry czy przyjaciółki. Dominujące kolory to pudrowy róż z odrobiną wrzosu, szampańska biel oraz ecru.

Kolekcja ślubna Doroty Goldpoint - wiosna/lato 2019Kolekcja ślubna Doroty Goldpoint - wiosna/lato 2019 Mat. prasowe

Więcej o: