Biżuteria na Dzień Matki: nowa kolekcja Swarovski

Co kupić mamie na przypadające 26 maja święto? Dobrym pomysłem na prezent na Dzień Matki może być efektowna biżuteria. Marka Swarovski przygotowała z tej okazji specjalną kolekcję z motywem słońca.

Nowa kolekcja biżuterii Swarovski na Dzień Matki w bardzo ciekawy i efektowny sposób podkreśla więź łączącą matkę i córkę. #FollowYour Sun, czyli „podążaj za słońcem” to przesłanie kolekcji marki Swarovski na Dzień Matki 2019.

Biżuteria na Dzień Matki

Wierzymy, że blask powinien być dostępny dla każdego. Właśnie dlatego kolekcja na Dzień Matki skupia się nie tylko na kobiecie, która dała nam życie, ale również na wszystkich kobietach, które są dla nas jak matka: babciach, macochach, teściowych i przyjaciółkach. Najnowsza linia biżuterii jest równie pogodna, piękna, pełna blasku i zróżnicowana jak kobiety, które znamy i kochamy.

- mówi dyrektor kreatywna w firmie Swarovski, Nathalie Colin.

Biżuteria na Dzień MatkiBiżuteria na Dzień Matki Swarovski

W kolekcji na Dzień Matki znaleźć można zarówno minimalistyczne formy, jak i biżuterię pełną detali. Dominują proste, wyraziste linie, inspirowane słońcem kształty oraz wyszukane odcienie koloru niebieskiego, żółtego oraz białego. W linii Swarovski Sunshine obecne są delikatne ozdoby w kształcie promiennego słońca ozdobione przepięknymi, zwężającymi się jednostronnie kryształami Swarovskiego w szlifie schodkowym typu baguette. Znaleźć można tu kolczyki, pierścionki oraz efektowne naszyjniki. 

Biżuteria Orginally to nowe spojrzenie na perły połączone z roziskrzonymi kryształami, to doskonała propozycja do stylizacji na co dzień oraz na wieczorne spotkania. 

Linia North prezentuje wyrafinowane elementy z przeźroczystego i błękitnego kryształu zamknięte w ramach z różowego złota oraz srebra. 

Więcej o:
Komentarze (1)
Biżuteria na Dzień Matki: nowa kolekcja Swarovski
Zaloguj się
  • monia_guzik

    Oceniono 1 raz -1

    Przez internet robię prezenty zazwyczaj i dla mamy zamówiłam już kolczyki takie drobne wkręty w kształcie serduszek i jeszcze z poczty kwiatowej dostanie ode mnie kosz słodyczy. Mama nie chce się przyznać, ale jest łasuchem i wyjada często czekoladki z szafki a później na ojca zwala :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX