Converse x Shrimps: trampki z futerkiem i bluzy z kolorowymi nadrukami

Brytyjska marka Shrimps, znana przede wszystkim z kolorowych futerek i torebek wykonanych z koralików, zaprojektowała wspólną kolekcję z marką Converse. Oprócz trampek znajdziecie w niej także ubrania z nadrukami charakterystycznymi dla tej popularnej marki.

Marka Converse zaprosiła do współpracy dyrektor kreatywną marki Shrimps, a efektem wspólnych działań jest barwna kolekcja trampek oraz odzieży, doskonale oddająca ducha brytyjskiego brandu.

Kolekcja Converse x Shrimps

Kolekcja Converse x ShrimpsKolekcja Converse x Shrimps mat. prasowe

Shrimps to projekt Hannah Weiland, który na rynku zadebiutował w 2013 roku. Pierwszym sprzedażowym hitem londyńskiej marki była kolekcja kolorowych futrzanych płaszczy wykonanych z tzw. modakrylu, w których pokazywały się wszystkie brytyjskie influencerki. Kolejnym bestsellerem była wykonana z koralików torebka Antonia, którą niemal natychmiast skopiowały wszystkie popularne sieciówki. Dziś marka Shrimps projektuje regularne kolekcje i pojawia się na podczas brytyjskiego Tygodnia Mody. Chętnie współpracuje także z innymi brandami. W 2017 roku Shrimps stworzył pierwszą wspólną kolekcję z marką Converse, ale zaprezentowane wówczas modele trampek wykonane ze sztucznego futerka nie trafiły do sprzedaży.

W nowej specjalnej kolekcji Shrimps dla marki Converse, która tym razem trafiła do sprzedaży, znajdziemy biały model Chuck 70 z czarnymi nadrukami w stylu vintage oraz piętą ozdobioną sztucznym futerkiem. Converse One Star to model w pudrowo-różowym kolorze zadrukowany w wisienki oraz również przyozdobiony futrzanym wykończeniem na pięcie.

Trampki z kolekcji Converse x ShrimpsTrampki z kolekcji Converse x Shrimps mat. prasowe

Oprócz trampków w kolekcji Converse x Shrimps obecne są także bluzy, longsleeve oraz spodnie dresowe inspirowane graficznymi nadrukami z poprzednich kolekcji marki Shrimps - wzory krewetek i róż obecne są w całej zaprojektowanej przez Hannah Weiland linii.

Więcej o: