Celine Dion została nową globalną ambasadorką L'oreal Paris

O współpracy piosenkarki i jednej z najbardziej znanych urodowych marek na świecie mówiło się już od kilku tygodni. Teraz L'oreal Paris potwierdza - nową globalną ambasadorką francuskiej firmy została Celine Dion.

L'oreal od lat stawia na współprace ze znanymi osobistościami ze świata filmu, muzyki i modelingu. Ambasadorkami marki są zazwyczaj silne osobowości. Często to kobiety dojrzałe, świadome swoich atutów. Produkty francuskiej firmy promowały m.in. Jane Fonda, Julianne Moore, Eva Longoria, Blake Lively czy Andie McDowell. Teraz do tego zacnego grona dołącza Celine Dion. Legenda muzyki pop i producentka wystąpiła w reklamie farb do włosów Excellence Color Creme. 

Pierwszy raz o współpracy piosenkarka z marką pialiśmy dwa miesiące temu>> Celine Dion w Paryżu nagrywa reklamę dla L'Oreal 

Dla Dion współpraca z marką L'oreal to początek nowego etapu w karierze zawodowej. Piosenkarka po 15 latach zakończyła koncertowanie w Las Vegas. Pracuje nad nową płytą. Oprócz tego chce jeszcze bardziej skupić się na relacjach z fanami i umocniać swoją pozycje mentorki i ikony stylu.

Jestem w momencie swojego życia, gdzie mogę użyć mojego głosu, by przekonać innych, aby czuli się piękni, nabrali pewności i nauczyli się kochać samych siebie - mówi Celin Dion.

Celine Dion została nawą ambasadorką L'orealCeline Dion została nawą ambasadorką L'oreal mat. prasowe

Radości ze współpracy ze słynną piosenkarką nie ukrywają również przedstawiciele marki L'oreal:

L’oréal Paris od wielu lat wspiera kobiety w drodze do realizacji stawianych sobie celów, ale na ich własnych zasadach. Przyjęcie Céline Dion, do rodziny L’oréal Paris, wpisuje się w naszą misję polegającą na mówieniu głosem silnych, samowystarczalnych, asertywnych i niezwykle  różnorodnych ambasadorek marki. Céline Dion to artystka, która w dążeniu do celu idzie za swoim sercem, walczy ze stereotypami i wytycza nową ścieżkę dla wielu kobiet. W pełni uosabia więc przekaz marki ‘Bo jestem tego warta - tłumaczy Pierre-Emmanuel Angeloglou Prezes L'oréal Paris Global Brand.

Premiera spotu z Celine Dion w roli głównej odbędzie się pod koniec kwietnia

Więcej o: