Kinga Rusin rusza z nową, tańszą marką kosmetyków naturalnych. Ile będą kosztować?

O powstaniu nowej marki Kinga Rusin poinformowała na swoim Instagramie. Kosmetyki naturalne będą skierowane do szerszej grupy odbiorców niż ekskluzywne produkty Pat&Rub, a ich cena ma być zbliżona do cen kosmetyków z górnej półki Rossmanna.

Pat&Rub by Kinga Rusin to marka produkująca w 100 proc. naturalne kosmetyki z certyfikownych składników. Wszystkie składniki są surowcem roślinnym lub mineralnym, przetworzonym w jak najmniej możliwy sposób. Od ponad 10 lat kosmetyki Pat&Rub można kupić w perfumeriach Sephora. Ich ceny nie należą do najniższych. Przykładowo za krem pod oczy zapłacić trzeba 140 zł, a za ekoampułkę o pojemności 30ml 189 zł. Dziennikarka postanowiła stworzyć nową markę kosmetyków naturalnych, które będą tańsze, a co za tym idzie, dostępne dla większego grona odbiorców.

Kinga Rusin rusza z nową marką kosmetyków naturalnych 

Dziennikarka napisała na swoim Instagramie, że 25 marca minął rok odkąd trwają prace nad wdrożeniem nowych produktów. W nowej, niższej marce mają znaleźć się produkty do postawowej, naturalnej pielęgnacji. Kosmetyki mają być skuteczne i bogate w składniki, a ich cena zbliżona do cen produktów z górnej półki produktów dostępnych w Rossmannie. 

Jest to niewątpliwie rewolucja na rynku: skomplikowane i skuteczne produkty naturalne w bardziej przystępnej cenie. Nazwę marki zachowujemy jeszcze przez chwilę w tajemnicy

- pisze Kinga Rusin na swoim Instagramie

Pierwsza partia kosmetyków będzie dostępna w limitowanym nakładzie, a pierwszeństwo zakupu będą mieli ci, którzy zarejestrują się na stronie sklepu Pat&Rub.