Trendy 2019. Nowa kolekcja odzieży plażowej Oysho. W kampanii aktorka Delfine Bafort

Letnie trendy 2019 przypominają te ze starych kliszy. W nowym sezonie marka Oysho zaprasza nas do zmysłowego świata aktorki i modelki Delfine Bafort. Belgijska gwiazda została bohaterką najnowszej kampanii, w której opowiada o swojej kobiecości.

Trendy 2019 na lato. Nowa kolekcja odzieży plażowej Oysho

Marka Oysho pochwaliła się nową kolekcją na sezon letni 2019. Bohaterką kampanii została belgijska modelka i aktorka Delfine Bafort. Film promujący odzież plażową przypomina zlepek starych fotografii w czarno-białej albo brązowej kolorystyce. Delfine Bafort opowiada w nim o sobie i swojej kobiecości. Aktorka tańczy, stoi nad basenem albo spaceruje wśród dzikiej roślinności. Całość prezentuje się niezwykle zmysłowo, odrobinę nostalgicznie.  

Myślę, że jestem wrażliwa, złożona, czasami uparta. Jestem intensywna, czasami nieśmiała. Jestem marzycielką. Jestem energetyczna, słodka i wolna...

- mówi o sobie Bafort. Taka ma być też kolekcja Oysho na nowy sezon. Marka znajduje kobiecość w wygodnych, ale i sensualnych ubraniach nawiązujących do stylu retro.

Delfine Bafort w nowej kampanii Oysho. Lato 2019Delfine Bafort w nowej kampanii Oysho. Lato 2019 Mat. prasowe

Oysho - nowa kolekcja lato 2019

W nowej kolekcji Oysho na lato 2019 znalazły się sukienki maxi i midi, szerokie spodnie w męskim stylu, łączone z koszulami na guziczki albo topami na ramiączka. Są też kamizelki oraz wygodne tuniki - idealne do założenia na kostium, gdy wybieramy się na plażę. W kolekcji znajdziemy też kombinezon albo spódnicę w kształcie litery "A". Na chłodniejsze, letnie wieczory przewidziano luźną marynarkę (może pełnić rolę kurtki) z wiązaniem w talii.

Ubrania plażowe Oysho z najnowszej kolekcji wykonano z europejskiego lnu pochodzącego ze zrównoważonych upraw, należących do projektu JOIN LIFE. Niedawno pisaliśmy też o polskiej marce LINE, która specjalizuje się w ubraniach z lnu. 

 

Ubrania plażowe Oysho - nasze hity

Oysho lato 2019 - hity Avanti24Oysho lato 2019 - hity Avanti24 Kolaż Avanti24.pl / Mat. prasowe

Oysho lato 2019 - hity Avanti24Oysho lato 2019 - hity Avanti24 Kolaż Avanti24 / Mat. prasowe

Więcej o: