Orły 2019. Stylizacje gwiazd z czerwonego dywanu: Joanna Kulig, Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Różdżka wśród naszych faworytek

Znamy laureatów polskich nagród filmowych Orły 2019. Najważniejsze statuetki powędrowały do twórców filmu "Zimna wojna", a Joanna Kulig otrzymała nagrodę za najlepszą pierwszoplanową rolę żeńską. Która gwiazda prezentowała się najlepiej na czerwonym dywanie? Zobaczcie nasz wybór.

W poniedziałek w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się ceremonia rozdania nagród filmowych Orły 2019. Siedem statutek zdobył film w reżyserii Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna". Cztery statuetki przypadły filmowi "Kler" Wojciecha Smarzowskiego. Najlepszą aktorką pierwszoplanową została Joanna Kulig, a nagroda w kategorii najlepsza pierwszoplanowa rola męska powędrowała do Jacka Braciaka. Najlepszym filmowym serialem fabularnym został "Ślepnąc od świateł" na podstawie powieści Jakuba Żulczyka. Odkryciem Roku została Gabriela Muskała, którą doceniono za rolę w filmie "Fuga". 

Orły 2019: gwiazdy na czerwonym dywanie

Joanna Kulig, Magdalena Różdżka, Aleksandra KoniecznaJoanna Kulig, Magdalena Różdżka, Aleksandra Konieczna kapif.pl

Joanna Kulig odebrała statuetkę za pierwszoplanową rolę żeńską w filmie "Zimna wojna". To już drugie, po Europejskiej Nagrodzie Filmowej, wyróżnienie, przyznane aktorce przez filmowe jury. Joanna Kulig wybrała czarny total look - w wieczorowym garniturze oraz koszuli w tym samym kolorze wyglądała elegancko i z klasą. Na czerń zdecydowała się także Aleksandra Konieczna, laureatka nagrody za drugoplanową rolę żeńską w filmie "Jak pies z kotem". Aktorka wybrała długą, dopasowaną sukienkę z dekoltem odsłaniającym ramiona. Pięknie prezentowała się także Magdalena Różdżka w aksamitnej, czarnej kreacji. Zabudowana z przodu suknia zachwycała głębokim dekoltem odsłaniającym plecy. 

Roma Gosiąrowska, Małgorzata Bela i Małgorzata Kożuchowska na rozdaniu nagród Orły 2019Roma Gosiąrowska, Małgorzata Bela i Małgorzata Kożuchowska na rozdaniu nagród Orły 2019 Kapif.pl

Najbardziej elegancką suknię miała na sobie Małgorzata Kożuchowska. Srebrna kreacja z wytłoczonym wzorem lwów to projekt Macieja Zienia. Do długiej sukni z efektowną pelerynką aktorka wybrała klasyczną kopertówkę. Roma Gąsiorowska zachwyciła plisowaną kreacją w dwóch odcieniach szarości. Sukienka na cienkich ramiączkach i z głęboko wyciętym dekoltem prezentowała się wspaniale. Małgorzata Bela, modelka i prywatnie żona Pawła Pawlikowskiego, wyglądała niezwykle seksownie w beżowym garniturze i kamizelce. 

Grażyna Torbicka, Olga Bołądź i Paulina DrażbaGrażyna Torbicka, Olga Bołądź i Paulina Drażba kapif.pl

Jedną z najlepiej ubranych gwiazd czerwonego dywanu była Grażyna Torbicka. Prezenterka i dziennikarka miała na sobie czerwoną, dopasowaną suknię, która podkreślała nienaganną figurę. Bardzo podobała nam się stylizacja Olgi Bołądź. Aktorka wybrała oryginalną kreację w najmodniejszym kolorze 2019 roku - odcieniu koralowym. Suknię uzupełniały szpilki w złotym odcieniu. Na garnitur, tym razem w czerwonej barwie, zdecydowała się Paulina Drażba. Naszą uwagę przykuły buty aktorki z modnym wycięciem w szpic. 

Więcej o:
Skomentuj:
Orły 2019. Stylizacje gwiazd z czerwonego dywanu: Joanna Kulig, Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Różdżka wśród naszych faworytek
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX