MOHITO CARES: kolekcja przyjazna środowisku

MOHITO CARES to najnowsza linia polskiej marki, która została wyprodukowana z poszanowaniem dla środowiska. Do jej stworzenia wykorzystano recyklingowane materiały, a za każdą sprzedaną sztukę firma obiecała posadzić drzewo.

Kolejne marki sieciówkowe zmieniają swoje podejście do projektowania i produkowania ubrań. Na porządku dziennym są już kolekcje, w których wykorzystuje się bawełnę organiczną. Coraz częściej cały proces wytwarzania ubrań odbywa się z poszanowaniem środowiska naturalnego. Teraz do grona firm, które promują zrównoważoną modę dołącza MOHITO. Polska firma wypuszcza na rynek ekologiczną linię CARES, która została wykonana z recyklingowalnych materiałów. Marka zadeklarowała także, że za każdą sprzedaną sztukę odzieży zasadzi w imieniu swoich klientów drzewo.

Przeczytaj więcej: Jak produkować ubrania w duchu fair trade? Marka NAGO daje świetny przykład

Kolekcja MOHITO CARESKolekcja MOHITO CARES mat. prasowe

Kombinezon z kolekcja MOHITO CARESKombinezon z kolekcja MOHITO CARES mat. prasowe

Linia to m.in. luźne, lniane bluzki, koszulowe sukienki, spodnie z rozszerzaną nogawką oraz  kombinezon z kopertowym dekoltem. MOHITO postawiło także na naturalne, stonowane kolory - nie brakuje beżu, bieli, zieleni i brązu. Całość tworzy kolekcję kapsułową, z której można stworzyć stylizacje na wiele okazji. 

Zestaw MOHITO CARESZestaw MOHITO CARES mat. prasowe

MOHITO CARESMOHITO CARES mat. prasowe