Pierwsza bezszwowa kolekcja Cardio Bunny "Freedom". W kampanii Siostry Bukowskie

Bezszwowa kolekcja sportowa to nowość w ofercie polskiej marki Cardio Bunny. Nazwa "Freedom" nawiązuje do wolności i przekonania, że w sporcie niemożliwe nie istnieje. W kampanii wystąpiły influencerki Siostry Bukowskie. Zobacz, co znalazło się wśród propozycji marki!

Cardio Bunny - nowa kolekcja polskiej marki

Cardio Bunny po raz pierwszy wprowadza do oferty ubrania bezszwowe, które mają zapewnić jeszcze większą swobodę podczas aktywności fizycznych. Tym razem kolekcja nie jest związana z sezonowością mody. Ma nam służyć przez cały rok, niezależnie od sportu, który wybierzemy. Bieganie, fitness, narciarstwo czy wspinaczka - bezszwowa kolekcja jest na tyle uniwersalna, że sprawdzi się w każdej sytuacji. Nie bez powodu nosi nazwę "Freedom", czyli "wolność". Projektantki marki przekonują, że niemożliwe w sporcie nie istnieje, a nowa linia jest wielofunkcyjna i odpowiednia zarówno na zimę, jak i lato. Każda pora roku to inne potrzeby, a linia "Freedom" ma sprostać największym wyzwaniom. Technologiczne materiały odprowadzają wilgoć, ale też chronią przed mrozem. Legginsy czy topy z nowej kolekcji można wykorzystać do joggingu, ale też założyć pod spodnie narciarskie w górach, zamiast bielizny termicznej.

Cardio Bunny - kolekcja 'Freedom'Cardio Bunny - kolekcja 'Freedom' Mat. prasowe

Siostry Bukowskie w nowej kampanii Cardio Bunny

Kolekcja "Freedom" to 16 nowych modeli w dwóch wariantach kolorystycznych: czerni i intensywnym burgundzie. Można stworzyć monochromatyczny look, albo mieszać je ze sobą. Bezszwowa technologia nie krępuje ruchów, nie drażni i idealnie dopasowuje się do ciała. W kampanii marki Cardio Bunny w rolę modelek wcieliły się Siostry Bukowskie, czyli Marsi i Pati. Dziewczyny znane są w sieci ze stylu życia "fit", promowania aktywności fizycznej, ale w zdrowym, nieprzesadzonym wydaniu.

Bezszwowa kolekcja Cardio Bunny to 16 nowych modeliBezszwowa kolekcja Cardio Bunny to 16 nowych modeli Kolaż Avanti24 / Mat. prasowe

Kolekcja "Freedom" będzie dostępna w sprzedaży pod koniec marca 2019.  

Więcej o: