Nowa limitowana kolekcja Mohito x Barbie

Najsłynniejsza lalka świata kończy w tym roku 60 lat. Urodziny Barbie postanowiło uczcić wiele znanych marek. Kolekcję inspirowane kultową zabawką przygotowało m.in. Mohito.

Przez ostatnie 60 lat wizerunek Barbie bardzo się zmieniły - słynna zabawka nie jest już tylko lalką o nierealnych proporcjach, dzisiaj to symbol różnorodności i odwagi. Z okazji jej urodzin specjalną limitowaną kolekcję inspirowaną Barbie wprowadza do sprzedaży Mohito. Co ciekawe, to nie pierwszy raz kiedy polska marka sięga po wizerunek kultowego produktu firmy Mattel. Podobna linia miała swoją premierę prawie cztery lata temu. Wtedy główną rolę odgrywał kolor - rządził jaskrawy róż. Tym razem brand postawił na monochromatyczne odcienie, a pierwsze skrzypce grają nadruki. 

Czytaj więcej>> Barbie na wózku inwalidzkim i z protezą nogi

Sukienka z kolekcji Mohito x BarbieSukienka z kolekcji Mohito x Barbie mat. prasowe

Kolekcja Mohito x BarbieKolekcja Mohito x Barbie mat. prasowe

Wśród propozycji marki znajdziemy serię T-shirtów ozdobioną nowoczesnymi portretami Barbie, bluzę i spódnicę w graficzne wzory w linearnym stylu oraz ciekawy print miniaturowy na sukience. Projektanci Mohito tak dobrali poszczególne elementy linii, aby bez problemu można je było łączyć z bazową kolekcję. 

Nowa kolekcja MohitoNowa kolekcja Mohito mat. prasowe

Kolekcja Mohito x BarbieKolekcja Mohito x Barbie mat. prasowe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.