Stylizacje gwiazd na premierze filmu "Ciemno, prawie noc": seksowna Magdalena Cielecka i egzotyczna Agata Buzek

W poniedziałek odbyła się premiera filmu Borysa Lankosza "Ciemno, prawie noc". Na czerwonym dywanie pojawili się odtwórcy głównych ról - Magdalena Cielecka, Agata Buzek oraz Marcin Dorociński. Kto wyglądał najlepiej?

"Ciemno, prawie noc" to ekranizacja powieści Joanny Bator, która do kin trafi 22 marca 2019 roku. Książka, na podstawie której powstał wyreżyserowany przez Borysa Lankosza film, została w 2013 roku nagrodzona nagrodą literacką Nike. W głównych rolach zobaczymy Magdalenę Cielecką, Agatę Buzek, Marcina Dorocińskiego. W filmie wystąpią również Aleksandra Konieczna, Dawid Ogrodnik, Roma Gąsiorowska, Eliza Rycembel, Dorota Kolak oraz Piotr Fronczewski. 

Gwiazdy na premierze filmu "Ciemno, prawie noc": Magdalena Cielecka, Agata Buzek, Roma Gąsiorowska

Magdalena Cielecka zdecydowała się na prosty, wieczorowy zestaw. Do czarnej koszuli włożyła efektowną, złotą ołówkową spódnicę oraz klasyczne czarne szpilki. Stylizację uzupełniały złote kolczyki i delikatna bransoletka. Agata Buzek wybrała długą sukienkę w odcieniu pudrowego różu przepasaną szerokim pasem w stylu japońskiego obi. Do pastelowej kreacji aktorka włożyła białe baleriny oraz wykonaną z przezroczystych koralików torebkę (czyżby Mango?). Roma Gąsiorowka wybrała supermodną w tym sezonie biel. Sukienkę projektu Bohoboco uzupełniały czarne dodatki. 

Gwiazdy na premierze filmu "Ciemno, prawie noc": Joanna Majstrak, Helena Norowicz, Paulina Koziejowska 

Premiera filmu 'Ciemno, prawie noc'Premiera filmu 'Ciemno, prawie noc' KAPiF.pl

Joanna Majstrak postawiła na najmodniejszy wzór wiosny 2019 - grochy. Do długiej sukienki z kopertowym dekoltem aktorka włożyła delikatną biżuterię marki Lilou. Na premierze fimu pojawiła się również modelka i aktorka Helena Norowicz, która tym razem zdecydowała się na total look w czerni. Zupełnie nietrafiona była stylizacja prezenterki Pauliny Koziejowskiej, która wybrała czarną, winylową spódnicę mini oraz obszerny odsłaniający ramiona sweter. Stylizacja bardziej pasującą na imprezę w klubie, niż filmową premierę na czerwonym dywanie. 

Więcej o: