Moda 2019: różowy komplet z Mango podbija Instagram

Przedłużana marynarka w różową kratę i minispódniczka w ten sam wzór to stylizacja, która podbija serca fashionistek z całego świata. Zestaw pochodzi z nowej kolekcji Mango i jest teraz na wyprzedaży!

Kilka lat temu hitem mediów społecznościowych okazał się pudełkowy płaszcz z Zary. Model był tak popularny, że doczekał się swojego konta na Instagramie. Od tego czasu praktycznie w każdym sezonie mamy następców słynnego #thatcoat. Tej wiosny serca klientek podbił m.in. żółty garnitur (również z Zary) oraz różowy komplet, który w swojej ofercie ma Mango. 

Moda 2019: żółty garnitur ZARA hitem Instagrama!

Diane Kruger, Natalia Vodianova i Marta Cygan w komplecie z nowej kolekcji MangoDiane Kruger, Natalia Vodianova i Marta Cygan w komplecie z nowej kolekcji Mango mat. prasowe

W przedłużonej marynarce w różową kratę i pasującej do niej minispódniczce pokazały się już m.in. Diane Kruger, Natalia Vodianova, Marta Cygan i Blanca Miró. Niemiecka aktorka uzupełniła stylizację rockowymi sztybletami i elegancką, szarą torebką. Na wierzch narzuciła czarny, oversizowy płaszcz. Rosyjska modelka postawiła na brązowe dodatki, a polska blogerka na czerwone, lakierowane kozaki za kolano. Hiszpańska influencerka zdecydowała się za to na zestaw w stylu lat 70. Do różowego kompletu dobrała białe kozaki, a pod marynarkę założyła jasnożółty sweterek.

Blanca Miró w zestawie z nowej kolekcji MangoBlanca Miró w zestawie z nowej kolekcji Mango mat. prasowe

Popularny zestaw pochodzi z nowej, wiosenno-letniej kolekcji marki Mango. Aktualnie komplet objęty jest wyprzedażą śródsezonową. Marynarka kosztuje 299,90 zł, a spódnica 99,90 zł. 

Więcej o: