Levi's celebruje niezwykłe kobiety globalną inicjatywą "I Shape My World"

Co łączy aktorkę Bollywood, właścicielkę meksykańskiej agencji modelek i tajską fotografkę? Wszystkie trzy sprawiają, że nasz świat idzie do przodu i wszystkie trzy, wraz z innymi niesamowitymi kobietami z całego świata wzięły udział w najnowszej kampanii firmy Levi's "I Shape My World".

Levi's - nowa kampania "I Shape My World" celebruje niezwykłe kobiety

Marzec to miesiąc kobiet, a marka Levi's postanowiła świętować go w szczególny sposób. "I Shape My World" to globalna inicjatywa, której celem jest opowiadanie historii niezwykłych kobiet z różnych stron globu. Ich codzienna działalność sprawia, że nasz świat idzie do przodu i wcale nie chodzi tu o wybitnych naukowców, czy polityczne przywódczynie. Marka Levi's zaprosiła do kampanii m.in. aktorkę z Bollywood, właścicielkę meksykańskiej agencji modelek, tajską fotografkę, nurka rekordzistkę z Turcji, rosyjską prawniczkę czy amerykańską aktywistkę przeciw prawu o posiadanie broni.

Bardzo zainspirowała nas kampania, która rozpoczęła się w Indiach dwa lata temu.Postanowiliśmy iść o krok dalej i poszerzyć ją na cały świat. W tym roku świętujemy z kobietami z dziesięciu krajów, są wśród nich aktywistki i artystki, które zmieniają świat dzięki temu, że zabierają głos w istotnych sprawach. Oddajemy tym kobietom cześć i mamy nadzieję, że zainspiruje to inne kobiety na całym świecie do tego samego    

- mówi Jennifer Sey, LS&Co Chief Marketing Officer. Kampania ma wymiar globalny, a wzięło w niej udział w sumie 40 kobiet.

 

Levi's - kim są bohaterki kampanii "I Shape My World"? 

Kobiety, które wzięły udział w kampanii Levi's walczą ze społecznymi stereotypami i nagłaśniają sprawy ważne dla swojej społeczności. Wśród nich jest Swara Bhasar - indyjska aktorka chętnie opowiadająca o rzeczywistości panującej w tamtejszym przemyśle filmowym. Zwraca uwagę na dyskryminację kobiet w kinie i innych dziedzinach życia społecznego i zawodowego. Maria Osado pochodzi z Meksyku. Zmęczona dominacją tego samego typu modelek w meksykańskich magazynach i na billboardach, postanowiła założyć własną agencję, charakteryzującą się innym podejściem do różnorodności. Anna Rivina to rosyjska prawniczka i założycielka portalu Nasiliu.net, internetowej sieci wsparcia dla ofiar przemocy domowej. Turczynka Sarica Erchumen chorowała na astmę, ale mimo to udało jej się znaleźć pasję, która pozwoliła jej przekształcić słabość w siłę. Obecnie jest nurkiem rekordzistką, inspirującą mówczynią i wzorem do naśladowania dla młodych sportowców z trudnościami.

Marka Levi's reprezentuje klasyczny i luźny styl amerykański. Dziś dalej rozwija swojego otwartego ducha i często angażuje się w akcje społeczne.    

Więcej o: