Przyjemność czerpana z dotyku. Limitowana kolekcja IKEA TÄNKVÄRD

Naturalne tkaniny, zrównoważona bawełna oraz japoński minimalizm to najważniejsze cechy limitowanej kolekcji IKEA TÄNKVÄRD, która pojawi się w sprzedaży już w kwietniu

W skład kolekcji IKEA IKEA TÄNKVÄRD wchodzą lekkie meble z rattanu, funkcjonalne akcesoria do domu oraz tekstylia z lnu i zrównoważonej bawełny. Nowością w ofercie jest piękne kimono.

IKEA TÄNKVÄRD: skandynawska świeżość i japoński spokój

IKEA TÄNKVÄRDIKEA TÄNKVÄRD PHOTOGRAPHER OSKAR FALCK AB

Ta kolekcja jest odpowiedzią na szerszy temat, który dla IKEA wiąże się z upowszechnianiem lepszych nawyków w codziennym życiu. Chodzi o troskę względem samego siebie: otaczanie się tym, co kojące, przyjemne i relaksujące

- tłumaczy Akanksha Deo, projektantka IKEA mieszkająca w Delhi w Indiach, odpowiadająca za wszystkie tekstylia w serii.

Nowa kolekcja IKEA czerpie inspiracje z dwóch minimalistycznych stylów: skandynawskiego oraz japońskiego. Utrzymana w odcieniach bieli oraz indygo linia wprowadzi do pomieszczenia bardzo wakacyjny klimat, który kolorystycznie kojarzyć może się również z Grecją. 

IKEA TÄNKVÄRD: przyjemność czerpana z dotyku

IKEA TÄNKVÄRDIKEA TÄNKVÄRD mat. prasowe

Projektantci, Akanksha Deo i duet - Iin Vuorivirta oraz Nike Karlsson, zadbali o równowagę pomiędzy tym, co miękkie i twarde, wyrafinowane i surowe, delikatne i trwałe. Wszystkie meble z serii TÄNKVÄRD zostały wykonane z lekkiego i łatwego do przenoszenia rattanu. Elementy tekstylne uszyte zostały z z przyjemnych w dotyku czystego lnu oraz zrównoważonej bawełny. Nowością w kolekcji IKEA jest lekkie kimono. Kolekcja IKEA TÄNKVÄRD dostępna będzie w sklepach IKEA na terenie całej Polski od początku kwietnia 2019 r. Seria jest krótkoterminowa, co oznacza, że wchodzące w jej skład produkty będą obecne w sklepach przez 9 tygodni, do wyczerpania zapasów. 

Więcej o: