Organiczne składniki i ekologiczne opakowania. Niemiecka marka UND GRETEL debiutuje na polskim rynku

Kosmetyki UND GRETEL oparte są w 100 proc. na naturalnych składnikach, a akcesoria i opakowania to efekt dbałości o środowisko oraz zrównoważony rozwój naszej planety

W kolorowych kosmetykach niemieckiej marki UND GRETEL odnaleźć można wyłącznie naturalne składniki, jak olej z awokado, wyciąg z rumianku czy woda destylowana z Clary Sage, bez żadnych chemicznych dodatków. To prawdziwa moc natury zamknięta w jednym opakowaniu z występującymi w przyrodzie pigmentami mineralnymi, roślinnymi, czy woskami. 

Kosmetyki bez konserwantów i toksyn

UND GRETEL to berlińska marka kosmetyków organicznych założona przez makijażystkę Christine Roth.  Zdaniem Roth brakowało na rynku kolorówki łączącej harmonię i poszanowanie środowiska naturalnego z intensywnością kolorowych pigmentów, stąd potrzeba założenia nowej marki. 

Kobiety chcą korzystać z produktów, które nie są testowane na zwierzętach i których skład nie skrzywdził żadnego z nich

- podkreśla Ann Lohmann, dystrybutor marki UND GRETEL w Polsce.

UND GRETEL to kompleksowy zestaw do tworzenia indywidualnego i trwałego makijażu. Innowacyjne, organiczne formuły to nowy wyznacznik luksusowych, a jednocześnie przystępnych wyrobów. W kolekcji znalazły się podkłady, korektory i pudry, tusze, cienie  oraz szminki. 

Produkty marki dostępne są na w sklepie internetowym topestetic.pl, a także w wybranych salonach kosmetycznych na terenie kraju.