Funkcjonalizm i prostota w nowej kolekcji Paso a Paso wiosna-lato 2019

Jak sprawić, by buty były jednocześnie wygodne i stylowe? Marta Kapusta i Paulina Majchrzak znalazły odpowiedź na to pytanie. Efektem poszukiwań jest nowa kolekcja obuwia polskiej marki Paso a Paso.

Paso a Paso z uwagą przyglądamy się od samego początku. Polska marka, która zadebiutowała na rynku w 2015 roku, konsekwentnie buduje swój wizerunek, w oparciu o proste formy i unikatowe detale. Wszystkie buty Paso a Paso wykonywane są ręcznie przez polskich rzemieślników. Marce udało się w błyskawicznym czasie ugruntować swoją pozycję na polskim rynku, a ich charakterystyczne czółenka z perłą stały się znakiem rozpoznawczym każdej kolekcji. 

Paso a Paso kolekcja wiosna-lato 2019

Kobiece obuwie musi być funkcjonalne. Buty są dla nas, a nie my dla butów. Służą nam w wypełnianiu codziennych obowiązków

- tłumaczy Marta Kapusta, właścicielka marki Paso a Paso.

Paso a Paso 2019Paso a Paso 2019 mat. prasowe

W najnowszej kolekcji Paso a Paso przeważa stonowana paleta barw - beż, biel oraz czerń, uzupełniona o mocniejsze kolory - czerwień, róż oraz bardzo modą w tym sezonie żółć. Proste fasony obuwia oraz niski, szeroki obcas sprawiają, że buty Paso a Paso doskonale nadają się zarówno do biznesowych, jak i codziennych stylizacji

Paso a Paso wiosna-lato  2019Paso a Paso wiosna-lato 2019 mat. prasowe

W wioseno-letniej odsłonie uwagę zwracają przede wszystkim piękne detale. To charakterystyczne dla Paso a Paso perły zdobiące czółenka, złote klamry przy mokasynach, srebrne obcasy w sandałach, kwiaty wycięte ze skóry w oksfordkach czy wycięcie w czółenkach. 

Paso a Paso 2019Paso a Paso 2019 mat. prasowe