Fryderyki 2019: najlepsze stylizacje gwiazd [RANKING AVANTI24]

W sobotę 9 marca odbyła się gala rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce. Fryderyki 2019 to nie tylko muzyka, ale również moda. Przejrzeliśmy stylizacje gwiazd z czerwonego dywanu i wybraliśmy najlepsze z nich.

Fryderyki 2019 - rozdano najważniejsze statuetki muzyczne

Tegoroczna gala rozdania Fryderyków okazała szczególnie szczęśliwa dla Dawida Podsiadło, który zdobył aż 5 statuetek (nominację otrzymał w 10 kategoriach). W tym roku lista laureatów wydłużyła się, ponieważ własne nagrody w głosowaniu przyznawała również publiczność (Przebój Roku oraz Wydarzenie Muzyczne Roku). Na scenie obok Podsiadły triumfowali m.in. Mela Koteluk, Lao Che, Natalia Kukulska i Marek Napiórkowski, Krzysztof Zalewski. Odbywająca się w Katowicach impreza zgromadziła na czerwonym dywanie szereg gwiazd. Wybraliśmy tych, którzy na galę Fryderyków 2019 ubrali się najlepiej. 

Fryderyki 2019 - stylizacje gwiazd

Moda to nieodłączna część kreacji artystów muzycznych na scenie i w przestrzeni publicznej. Liczy się pomysł i konsekwencja w dobieraniu strojów. Oprócz zdobywców statuetek, na czerwonym dywanie pojawiły się również inne gwiazdy, m.in. Natalia Nykiel (nominowana w kategorii Teledysk Roku), Anna Wyszkoni, Roksana Węgiel (nominacja w kategorii Fonograficzny Debiut Roku), Michał Szpak, Maria Sadowska, Kasia Kowalska. Kto wyglądał najlepiej? Oto nasz ranking. 

Najlepiej ubrane gwiazdy Fryderyków 2019 [NASZ RANKING] 

Daria Zawiałow

Dawia Zawiałow otrzymała nominację w kategorii Utwór Roku. My dokładamy naszą - za najlepszą stylizację. U Darii zgadzało się wszystko: spójność ubioru z fryzurą i makijażem, oryginalny krój góry z mocno podkreślonymi ramionami, wieczorowy charakter stroju dzięki cekinowemu wykończeniu.

Fryderyki 2019: Zawiałow DariaFryderyki 2019: Zawiałow Daria KAPIF.pl

Natalia Nykiel

Mimo nie do końca perfekcyjnej dyspozycyjności fizycznej, Natalia Nykiel na Fryderykach 2019 wyglądała bardzo dobrze. Podłużny dekolt podkreślił sylwetkę piosenkarki, a róż dodał stylizacji wigoru. Warto zwrócić uwagę na nietuzinkowy makijaż oraz naszyjnik, który wprowadził odrobinę pazura.

Fryderyki 2019: Natalia NykielFryderyki 2019: Natalia Nykiel KAPIF.pl

Kasia Kowalska

Kasi Kowalskiej należą się brawa za świetne połączenie bieli i czerni. U piosenkarki nie miało ono nic wspólnego z nudą! Koszula z gorsetem, lateksowa spódnica i białe szpilki - artystka umiejętnie połączyła zupełnie różne kroje i materiały.

Fryderyki 2019: Kasia KowalskaFryderyki 2019: Kasia Kowalska KAPIF.pl

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska od lat jest konsekwentna w swoim ubiorze. Idealnie pasują do niej nieco przerysowane formy: szerokie spodnie, bufiaste rękawy, żakiety stylizowane na kimona. Tym razem wyróżniamy ją również za kolor: jasny odcień koralowy to jeden z najmodniejszych odcieni na nowy sezon.

Fryderyki 2019: Natalia KukulskaFryderyki 2019: Natalia Kukulska KAPIF.pl

Gabi Drzewiecka

Marynarka jak sukienka? To już było! Ale warto zaczerpnąć od Gabi pomysł na łączenie podkolanówek i otwartego obuwia. Koronkowe wzory, gwiazdki i serduszka na rajstopach mile widziane.

Fryderyki 2019: Gabi DrzewieckaFryderyki 2019: Gabi Drzewiecka KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.