H&M Studio: kolekcja wiosna/lato 2019

Studio to nieco droższa i bardziej ekskluzywna linia H&M. W tym sezonie szwedzka sieciówka kieruje swoje propozycje do nowoczesnej i odważnej globtroterki. Sprawdźcie, jakie ubrania i dodatki z tej kolekcji wpadły nam w oko.

Kolory ziemi, wzór zebry, przeskalowania i oversizowe fasony - tegoroczna kolekcja H&M Studio to swobodne, niezobowiązujące propozycje, które się sprawdzą się podczas podróży. Całość została opracowana przez dedykowany zespół projektowy marki we współpracy z renomowaną francuską stylistką Geraldine Saglio. To propozycje idealne dla glam globtroterki - dziewczyny, która chce się czuć komfortowe, ale też modnie - i to niezależnie od tego szerokości geograficznej, w której aktualnie przebywa. 

Grafiki przedstawiające nową kolekcję H&M StudioGrafiki przedstawiające nową kolekcję H&M Studio mat. prasowe

W H&M Studio S/S19 chcieliśmy uchwycić swobodny, nastrojowy klimat kolekcji stworzonej dla nowoczesnego, międzykontynentalnego stylu życia. Sposób, w jaki ubierają się teraz it-girls polega na łączeniu rzeczy wyjątkowych z bardzo basicowymi - to rodzaj zrelaksowanej dekadencji, którą można wyczuć w kolekcji H&M Studio - mówi Geraldine Saglio, Creative Advisor i stylistka kolekcji H&M Studio S/S 2019.

Wybrane elementy z wiosenno-letniej kolekcji H&M StudioWybrane elementy z wiosenno-letniej kolekcji H&M Studio mat. prasowe

W kolekcji znalazły się m.in. proste lniane garnitury i kurtki, kombinezony z szerokimi nogawkami, oversizowe sukienki, zwiewne koszule oraz szeroki wybór kostiumów kąpielowych i dodatków. Uwagę zwracają prosta, ziemista kolorystyka ( biel, czerń, beż, brąz i pomarańcz) i dominujący zwierzęcy wzór.

Punktem wyjścia dla kolekcji H&M Studio S/S 2019 było zdjęcie stawów Potash w Utah. Tęczowa paleta kolorów w tym czerwonym kanionie była tak inspirująca, że myśleliśmy już tylko o eskapizmie i pragnieniu podróżowania. Tworząc kolekcję, zastanawialiśmy się nad kobietą, która zawsze jest ciekawa podróży i odkryć z nimi związanych - jest tak samo szczęśliwa przechadzając się boso po dzikiej plaży, jak spędzając czas na basenie z przyjaciółmi podczas weekendowego wypadu, mówi Angelica Grimborg, projektantka H&M Studio Concept.

Wybrane elementy z wiosenno-letniej kolekcji H&M StudioWybrane elementy z wiosenno-letniej kolekcji H&M Studio mat. prasowe

Więcej o: