Modne fryzury: włosy w siwym i srebrnym kolorze [trendy 2019]

Co powiecie na modne włosy w odcieniu szarym albo srebrzystym? We fryzjerskich trendach to najmodniejszy kolor 2019 roku. W tym sezonie to siwe pasma włosów są najbardziej hot!

Modę na siwe włosy zawdzięczamy takim gwiazdom jak Rihanna, Lady Gaga, Kelly Osbourne czy Margaret. Włosy w odcieniu srebra lub szarości to najmodniejszy trend w koloryzacji na  2019 rok.

Modne fryzury: włosy w siwym i srebrnym kolorze [trendy 2019]

Siwe włosy noszone przed trzydziestką to prawdziwy hit! Wyszukiwania hashtagów #greyhair czy #silverhair na Instagramie liczone są już w milionach. Modne są wszelkie odcienie szarości, od przydymionej po głęboką w odcieniu węgla. Siwiznę możesz nosić na całej długości włosów lub ufarbować tylko pojedyczne pasma. Możesz także zastosować na nich techniki ombré w wersji toasted coconut bazujący na efekcie kontrastu, czyli przejściu tonalnemu pomiędzy ciemnymi włosami a tymi w odcieniu bieli.

Marka L'Oreal Paris postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom klientek i wprowadziła do sprzedaży nowe produkty. Dzięki Colorista GREY HAIR możesz sama zafarbować swoje włosy na modny odcień koloru siwego, dzięki trwałym farbom koloryzującym, jak i tym, które zmywają się po pierwszym umyciu włosów. 

Colorista Hair Make Up  pozwala na tworzenie wyjątkowych efektów: całkowitej
koloryzacji, koloryzowania samych pasemek, grzywki czy końcówek, dzięki łatwej aplikacji i delikatnej, żelowej formule połączonej z barwnikiem do makijażu. Do tego zmywa się już po pierwszym umyciu włosów. 

Jeśli zależy ci na długotrwałym efekcie, sięgnij po Colorista Paint. Farba
daje możliwość osiągnięcia na włosach efektów ombre, pasemek lub całkowitej koloryzacji. Dostępna jest w trzech odcieniach szarości.