Asos wypuszcza własną wersję słynnej sukienki księżnej Kate. To idealna opcja na wesele!

Piękna suknia, w której księżna Kate pojawiła się ostatnio na rozdaniu nagród BAFTA, pojawiła się w ofercie brytyjskiego sklepu ASOS. To idealna kreacja na letnie wesele.

Kate Middleton to dla tysięcy kobiet na całym świecie uosobienie stylu oraz elegancji. Kremowa suknia na jedno ramię, w której księżna pojawiła się na rozdaniu brytyjskich nagród filmowych BAFTA zachwyciła nie tylko miłośniczki rodziny królewskiej. Na suknię projektu Alexandra McQueena stać jednak niewiele osób, dlatego brytyjska marka ASOS zaproponowała swoim klientkom bardzo podobną kreację.

ASOS sprzedaje suknię w stylu Kate Middleton

Elegancka kreacja z asymetryczną, dopasowaną górą i tiulową, suto marszczoną spódnicą kosztuje na stronie ASOS 65 funtów, czyli około 400 zł. Dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: w delikatnym różu, szarości oraz granacie. Można wybrać model petite dedykowany drobnym i niskim kobietom, wersję tall dla kobiet wysokich oraz curvy, dla pań o pełniejszych kształtach. Sukienka ASOS idealnie wpisuje się w weselne trendy i na pewno będzie sprzedażowym hitem.

Więcej o: