Najnowsza IT BAG ma wielkość pudełka zapałek i kosztuje 1800 złotych

To nie jest torebka dla lalki, ale najmodniejszy dodatek sezonu, tzw. IT BAG, zaprojektowany przez francuskiego projektanta JACQUEMUS. Internauci zastanawiają się, co może pomieścić tak niewielka torebka.

JACQUEMUS to obecnie najgorętsze nazwisko w świecie mody. Francuski projektant zasłynął przede wszystkim dzięki bardzo oryginalnym dodatkom: kapeluszowi z ogromnym rondem, sandałom na nietypowym obcasie oraz mikrotorebkom. Wszystkie propozycje francuskiego projektanta cieszyły się ogromną popularnością w social mediach, stając się natychmiast viralami. W najnowszej kolekcji na sezon jesień-zima 2019/2020 JACQUEMUS pokazał torebki o wymiarach 6 cm x 12 cm, które już okrzyknięto najmodnieszym dodatkiem sezonu czyli tzw. IT BAG.

Minitorebki to hit sezonu wiosna-lato 2019

JACQUEMUS i Burberry wiosna-lato 2019JACQUEMUS i Burberry wiosna-lato 2019 Fot. IMaxTree

Trend na mikrotorebki pojawił się w modzie już w zeszłym roku, ale wszystko wskazuje na to, że apogeum osiągnie w ciągu najbliższych miesięcy. Malutkie torebki lansowali między innymi Fendi, Chloe, Dior i oczywiście JACQUEMUS. Oprócz supermodnych torebek noszonych na pasku, na wybiegach pojawiły się mikrokuferki i minilistonoszki. W kolekcjach na sezon wiosna-lato 2019 mikrotorebki pojawiły się także u Marca Jacobsa oraz Burberry. Coraz więcej gwiazd i blogerek sięga po niewielkie dodatki. Fankami małych torebek są między innymi Gigi Hadid, Rihanna czy Jessica Mercedes Kirschner. 

 

JACQUEMUS postanowił pójść o krok dalej i zaproponował torebkę, która wielkością przypomina pudełko zapałek. Minitorebka już wzbudziła ogromne zainteresowanie, a fani marki zastanawiają się, co można zmieścić w torebce, która ma 6 centymetrów szerokości. Wśród propozycji pojawiły się między innymi drobne na metro, pastylka gumy do żucia albo sztuczne rzęsy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.