Telekamery 2019 - najlepsze stylizacje gwiazd [RANKING AVANTI24]

Telekamery Tele Tygodnia 2019 rozdane! Wczoraj w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala rozdania nagród przyznawanych przez popularny tygodnik. Na imprezie zjawił się tłum gwiazd - kto ubrał się najlepiej? Oceniamy!

Telekamery 2019 - stylizacje gwiazd

Gala rozdania Telekamer to duże wydarzenie medialne. Polski tygodnik telewizyjny co roku organizuje imprezę, która gromadzi na widowni i na scenie tłum gwiazd. W tym roku na Zamku Królewskim w Warszawie triumfowali m.in. Joanna Kulig (statuetka dla najlepszej aktorki), Mikołaj Roznerski (najlepszy aktor), Dawid Kwiatkowski (juror) czy Dorota Szelągowska (osobowość telewizyjna). Przyjrzeliśmy się stylizacjom zaprezentowanym przez laureatów i gości na czerwonym dywanie i wybraliśmy pięć najbardziej udanych. Kto znalazł się w naszym rankingu? Pełna lista poniżej.

Telekamery 2019 - wyniki > > >

Telekamery Tele Tygodnia - ranking najlepiej ubranych [WYBÓR REDAKCJI] 

Izabella Krzan

Izabella Krzan. Gala Telekamery Tele Tygodnia 2019Izabella Krzan. Gala Telekamery Tele Tygodnia 2019 KAPIF.pl

Izabella Krzan pokazała wczoraj, jak w perfekcyjny sposób łączyć seksapil z dziewczęcym stylem. Zwiewna, różowa sukienka subtelnie podkreśliła talię, a długie rękawy i dół harmonizowały odważny rozporek i dekolt. Pochwała należy się również za kolor kreacji. Róż w ciepłym odcieniu królował również dwa dni temu na gali rozdania Oscarów! 

Doda

Doda. Telekamery Tele Tygodnia 2019Doda. Telekamery Tele Tygodnia 2019 KAPIF.pl

Doda polubiła ostatnio imponujące sukienki z trenem. Niedawno wyróżniliśmy ją za czerwoną suknię z Bestsellerów Empiku. Tym razem piosenkarka wybrała pozornie klasyczną kreację, której ekstrawagancji dodaje asymetryczne ramiączko oraz brokatowa powierzchnia materiału. Elegancko, ale z efektem "wow"! 

Anita Werner

Anita Werner. Telekamery Tele Tygodnia 2019Anita Werner. Telekamery Tele Tygodnia 2019 KAPIF.pl

Nie każdy może sobie pozwolić na sukienki o długości mini, ale Anita Werner tak! Prezenterka świetnie wygląda w prostym kroju podkreślającym ramiona i wydłużającym szyję. Smukła sylwetka, do tego odcień "nude" z różowym połyskiem to strzał w dziesiątkę.  

Dorota Gardias

Dorota Gardias. Telekamery Tele Tygodnia 2019Dorota Gardias. Telekamery Tele Tygodnia 2019 KAPIF.pl

Cekiny, krata, damski garnitur - trzy mocne trendy w jednej kreacji? Okazuje się, że to może się udać! Dorota Gardias zaszalała ze stylizacją, ale opłaciło się. Krata to najmodniejszy deseń sezonu, a cekiny dodały jej wieczorowego charakteru. Jedyne co zmienilibyśmy w tym zestawie to buty - czarne czubki optycznie skróciły sylwetkę. 

Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk. Telekamery Tele Tygodnia 2019Renata Kaczoruk. Telekamery Tele Tygodnia 2019 KAPIF.pl

Czarna sukienka nie musi być nudna. O tym przekonuje Renata Kaczoruk, która wczoraj pokazała na czerwonym dywanie rockową twarz. Na Telekamery 2019 wybrała kreację z postrzępionym i falbaniastym tiulem. Asymetryczne, bogato zdobione ramiączko podkreśliło krótką fryzurę. Jedyne, do czego można się przyczepić to botki, które obok ekstrawaganckiej sukienki wyglądały dość banalnie.

Telekamery 2019 - gwiazdy na czerwonym dywanie >>>

Dlaczego podeszwa szpilek Louboutin jest czerwona?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.