Oscary 2019: Weronika Rosati na imprezie u Eltona Johna. Aktorka wyglądała jak księżniczka z bajki

Oscary 2019 przeszły już do historii. Jak co roku, po oficjalnej części wydarzenia, gwiazdy bawiły się na imprezach. Weronika Rosati po raz kolejny wzięła udział w organizowanym przez sir Eltona Johna charytatywnym ater party.

Weronika Rosati to jedna z niewielu polskich aktorek, która od lat próbuje swoich sił w Hollywood. Ostatnim z sukcesów Rosati był udział w drugiej części popularnej amerykańskiej produkcji HBO "True Detective", obok takich gwiazd jak Colin Farrell i Rachel McAdams. W tym roku Weronika Rosati wzięła udział w słynnej charytatywnej imprezie po Oscarach 2019 organizowanej przez Eltona Johna.

Weronika Rosati bawi się na imprezie Eltona Johna

 

Elton John i jego maż David Furnish od 1993 roku organizują imprezę after party po gali oscarowej. Podczas wydarzenia zbierane są fundusze na rzecz walki z AIDS. Na tegorocznym spotkaniu u Eltona Johna pojawili się między innymi Heidi Klum, Adriana Lima czy Christina Ricci. Wśród zaproszonych gości znalazła się także Weronika Rosati. Aktorka miała na sobie bajkową suknię polskiej marki Just Paul oraz biżuterię Tous. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.