Oscary 2019: Joanna Kulig pojawi się na oscarowej gali!

Wszyscy się zastanawiali, czy Joanna Kulig, która kilka dni temu urodziła swoje pierwsze dziecko, pojawi się na oscarowej gali. Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które nie budzi wątpliwości.

Do rozpoczęcia oficjalnej części oscarowej gali pozostało jeszcze kilka chwil. Na czerwonym dywanie pojawił się już reżyser nominowanego w trzech kategoriach filmu "Zimna wojna", Paweł Pawlikowski wraz z Małgorzatą Belą oraz operator Łukasz Żal. Wszyscy się zastanawiali, czy na oscarowej gali można będzie zobaczyć także główną gwiazdę tego filmu, Joannę Kulig.

Oscary 2019: Joanna Kulig na oscarowej gali

Aktorka od kilku miesięcy przebywa w Stanach Zjednoczonych. Kilka dni temu została po raz pierwszy mamą. Wszyscy byliśmy ciekawi, czy Joanna Kulig pojawi się podczas tegorocznej oscarowej gali. Aktorka miała już wybraną sukienkę i było wiadomo, że bardzo chce pojawić podczas wieczoru Oscary 2019. Aktorka opublikowała właśnie na swoim Instagramie zdjęcie z przygotowań do oscarowego wieczoru, dlatego nie mamy już wątpliwości, że niedługo ujrzymy ją na czerwonym dywanie.