Oscary 2019. Gdzie obejrzeć transmisję z rozdania Oscarów online i w telewizji

Jeszcze tylko kilka godzin dzieli nas od rozpoczęcia gali wręczenia nagród Akademii Filmowej. Oscary 2019 rozpoczną się w środku nocy 24 lutego. Gdzie będzie można obejrzeć oscarową galę?

W nocy z 24 na 25 lutego odbędzie się 91. ceremonia wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Wśród tegorocznych nominowanych jest "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego, nominowana aż w trzech ważnych kategoriach. Gdzie będzie można obejrzeć Oscary 2019?

Oscary 2019 CANAL+: gdzie obejrzeć transmisję z gali?

91. oscarowa gala odbędzie się w Los Angeles w nocy z 24 na 25 lutego we wnętrzach Dolby Theatre. Rozpoczęcie ceremonii zaplanowane jest na godzinę 2:00 czasu polskiego. Wcześniej będzie można obejrzeć transmisję z czerwonego dywanu. W Polsce oscarową galę obejrzeć będzie można na CANAL+. Na czas oscarowej nocy telewizja odkoduje swoje pasmo. 24 lutego od godziny 23:30 wyemituje dokumentalny film "Zawierucha w Hollywood", a od 00:30 rozpocznie się transmisja na żywo z udziałem gości.

Oscary 2019 online: gdzie obejrzeć na żywo?

Tegoroczną ceremonię wręczenia Oscarów będzie można śledzić na żywo w Internecie na oficjalnym kanale @TheAcademy -  Akademii Filmowej na Twitterze. W tym roku transmisję przeniesiono z Facebooka na Twitter.