Anna Wendzikowska reklamuje ubrania polskiej marki Moodo

Anna Wendzikowska nawiązała współpracę z odzieżową marką MOODO. Prezenterka pojawiła się w kampanii promującej kolekcję wiosna 2019.

Anna Wendzikowska bardzo często wybiera ubrania polskich marek odzieżowych. Moodo postanowiło zaangażować dziennikarkę do współpracy przy okazji promocji wiosennej kolekcji. 

Anna Wendzikowska została ambasadorką marki MOODO

Anna Wendzikowska w nowej kampanii polskiej markiAnna Wendzikowska w nowej kampanii polskiej marki Moodo

Teraz prezenterka pochwaliła się zdjęciami promującymi wiosenną kolekcję polskiej marki MOODO, oferującej ubrania w bardzo przystępnych cenach. 

Podoba mi się idea marki, która podobnie jak ja łączy różne style: bardzo kobiecy, elegancki z casualowym klimatem, nie zapominając o gorących trendach

W wiosennej kolekcji MOODO stawia na klasyczny minimalizm. Obecne są kobiece, proste fasony utrzymane w mocnej kolorystyce (kobalt, fuksja, czerwień, koral). Całość dopełniają dodatki: barwne szale i torebki przyciągające uwagę bawnymi elementami. W kolekcji nie brakuje kobiecych detali - subtelnych falbanek, wstążek i perełek, które nadają szyku i elegancji.  

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska Moodo

W wiosennej odsłonie Anna Wendzikowska pojawia się w szykownej, biznesowej odsłonie: marynarce zestawionej z cygaretkami i klasycznej, trapezowej sukience, jak i sportowej: w parce zestawionej z koszulą. 

Więcej o: