Internauci oszaleli na punkcie tego olejku. Organiczny produkt z Amazona jest tani i wielozadaniowy

Na czym polega fenomen kosmetyku, który na Amazonie zebrał do tej pory niemal 4 tysiące pozytywnych recenzji?

Kate Blanc Cosmetics' Organic Cold Pressed Castor Oil to 100% olejek rycynowy. Klientki Amazon zachwyciły się kosmetykiem do stymulacji wzrostu rzęs i brwi, który działa kompleksowo i rozwiązuje niemal wszystkie urodowe problemy.

Olejek rycynowy hitem Amazona

Buteleczka bestsellerowego produktu kosztuje na Amazonie około 40 zł. Kosmetyk przeznaczony do rzęs i brwi okazał się być rozwiązaniem na wiele innych pielęgnacyjnych problemów. Ponad 3,800 klientów Amazona pozytywnie zrecenzowało olejek rycynowy marki Kate Blanc przyznając mu najwyższe noty.

Klienci wskazywali na szereg innych zastosowań hitowego produktu. Olejek świetnie nawilża wysuszoną skórę, spłyca zmarszczki, redukuje trądzik i zmniejsza widoczność blizn. Nadaje się również do olejowania włosów. Wiele kobiet używa go do odbudowania rzęs po zabiegach przedłużania. Wszystkie klientki Amazona przyznały, że po kilku tygodniach regularnego stosowania olejku rycynowego ich rzęsy i brwi były nie tylko mocniejsze, ale także nieco się przyciemniły. A wy używałyście kiedyś olejku rycynowego? 

Więcej o: