Pokaz nowej kolekcji Victorii Beckham. W pierwszym rzędzie mąż i dzieci projektantki

Podczas londyńskiego tygodnia mody swoją najnowszą kolekcję pokazała Victoria Beckham. Tradycyjnie już, z pierwszego rzędu wspierała ją najbliższa rodzina: mąż David i czwórka dzieci. Furorę zrobiła mała Harper Seven, która tego dnia po raz pierwszy zaprezentowała się w nowej fryzurze.

Wczoraj w Tate Britain kolekcję na sezon jesień/zima 2019/2020 pokazała jedna z najbardziej znanych współczesnych projektantek, Victoria Beckham. Była piosenkarka, a obecnie businesswomen, wzięła udział w London Fashion Week po raz drugi w swojej karierze. Wcześniej swoje nowości prezentowała głównie podczas nowojorskiego tygodnia mody

 

W jesienno-zimowej odsłonie Beckham niejako powróciła do swoich projektanckich korzeni - w kolekcji nie zabrakło prostych, podkreślających sylwetkę sukienek za kolano, garniturów, eleganckich koszul o nietypowej konstrukcji, szerokich spodni czy krótkich sweterków. Tegoroczne propozycje Beckham to kobiece fasony i nowoczesne wykończenia. 

 

Jak zwykle z pierwszego rzędu projektantkę oklaskiwała cała rodzina. Na pokazie pojawił się David Beckham oraz czwórka dzieci gwiazdorskiej pary: Romeo, Cruz, Harper oraz Brooklyn ze swoją nową dziewczyną - modelką Haną Cross. Największe zainteresowanie wzbudziła jednak córka Victorii. Harper Seven zaprezentowała się w nowej fryzurze - krótkim bobie i grzywce. Cięcie do złudzenia przypomina te, któremu od la wierna jest Anna Wintour. Co ciekawe redaktor naczelna amerykańskiej edycji Vogue siedziała podczas pokazu tuż obok słynnej rodziny. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.