Oscary 2019: osiem najseksowniejszych sukni na oscarowych galach

Oscarowa noc zbliża się wielkimi krokami. Kto w tym roku zachwyci nas swoją kreacją? Przejrzałyśmy oscarowe suknie z poprzedni lat i wybrałyśmy osiem najbardziej seksownych projektów.

Oscary 2019 już za dwa dni. Z niecierpliwością czekamy na relację z czerwonego dywanu, tymczasem przygotowałyśmy dla was przegląd najseksowniejszych oscarowych kreacji. Wybór nie był łatwy, gdyż pięknych sukien nie brakowało na żadnej gali filmowych nagród. Oto nasza finałowa ósemka!

Oscarowe suknie Marion Cotillard i Hilary Swank

Tę granatową kreację projektu Guy'a Laroche z 2005 roku pamiętają chyba wszyscy. Z przodu suknia Hilary Swank była niezwykle elegancka i dość skromna, natomiast z tyłu zachwycała bardzo głębokim dekoltem. Kremowa suknia Marion Cotillard z 2008 roku to projekt Jean Paul Gaultier. W tej kreacji aktorka wyglądała niczym syrenka z baśni..

Oscarowa suknia Jennifer Lawrence i Charlize Theron

W 2011 roku młodziutka Jennifer Lawrence oczarowała wszystkich swoją prostą, ale niezwykle zmysłową kreacją od Calvina Kleina. Czerwona suknia z trenem, w której Charlize Theron pojawiła się na ceremonii wręczenia Oscarów w 2016 roku to projekt domu mody Dior. Zachwycający jest nie tylko bardzo głęboki dekolt, ale także piękny tren.

Oscary: Jennifer Lawrence i Charlize TheronOscary: Jennifer Lawrence i Charlize Theron Shutterstock

Oscarowe suknie Angeliny Jolie i Olivii Wild

W satynowej sukni z głębokim dekoltem Angelina Jolie wyglądała jak diwa złotej ery Hollywood. Projekt Marca Bowera z 2004 roku zachwycał klasyczną elegancją. W 2016 roku Olivia Wild zachwyciła wszystkich plisowaną suknią z kolekcji haute couture Valentino.

Oscary: Angelina Jolie i Olivia WildeOscary: Angelina Jolie i Olivia Wilde Shutterstock

Oscarowa suknia Jessici Chastain i Robbie Margot

W 2013 roku Jessica Chastain pojawiła się na czerwonym dywanie w olśniewającej sukni Armani Prive. Złota, gorsetowa kreacja sprawiła, że aktorka wyglądała posągowo. W 2016 roku Robbie Margot także zdecydowała się na efektowną, złotą suknię. Projekt autorstwa Toma Forda również przypominał czasy dawnego Hollywood.

Oscary: Jessica Chastain i Robbie MargotOscary: Jessica Chastain i Robbie Margot Shutterstock