19. Charytatywny Bal Dziennikarzy: Kinga Rusin w przepięknej kreacji, Małgorzata Rozenek w sukni-plagiacie, Anna Wendzikowska z ogromnym dekoltem

W sobotę odbył się 19. Bal Dziennikarzy. Na imprezie pojawili się wszyscy popularni prezenterzy oraz dziennikarze. Królowały odważne kreacje, mocno wydekoltowane suknie i błyszczące dodatki. Stylizacja Kingi Rusin podobała nam się najbardziej, Małgorzata Rozenek zdecydowała się na spektakularną suknię, ale nie obyło się bez problemów i oskarżeń o plagiat.

19. Charytatywny Bal Dziennikarzy był ostatnią imprezą tego cyklu. Wydarzenie cieszyło się zawsze ogromną popularnością i było okazją do finansowego wsparcia najbardziej potrzebujących. W tym roku z biletów, cegiełek i licytacji udało się zebrać 381 tys, złotych. Bal Dziennikarzy to także do spotkanie, podczas której gwiazdy prezentowały najbardziej spektakularne stylizacje. Kto w tym roku wypadł najlepiej?

Kinga Rusin na Balu Dziennikarzy

Kinga RusinKinga Rusin KAPiF.pl

Najbardziej podobała nam się subtelna stylizacja Kingi Rusin. Total look w supermodnym w tym sezonie beżu to projekt Moniki Świderskiej. Do eleganckiej sukienki Kinga Rusin wybrała etolę z białego futerka oraz długie kolczyki, dopasowane kolorystycznie do całej stylizacji.

Małgorzata Rozenek na Balu Dziennikarzy

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek KAPIF.pl

To była na pewno jedna z najbardziej spektakularnych kreacji. Warstwowa, czarna suknia z ogromnym trenem oraz wielkimi bufkami przy mankietach to projekt Roberta Czerwika. Suknia sprawiała problemy już na samym balu. Małgorzata Rozenek miała problem z tym, aby odpowiednio wyeksponować ją do zdjęć. Internauci od razu zauważyli, że suknia Małgorzaty Rozenek do złudzenia przypomina kreację Stephana Rollanda z kolekcji haute couture z 2016 roku, w której na gali American Music Awards pojawiła się Chiara.

Anna Wendzikowska na Balu Dziennikarzy

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska KAPiF.pl

Najczęściej komentowaną suknią była ta, w której pojawiła się Anna Wendzikowska. Długa suknia w złotym odcieniu to projekt polskiej marki Just Paul. Uwagę zwracał głęboki dekolt, który momentami odkrywał zbyt wiele.

Monika Olejnik, Omena Mensah i Marta KuligowskaMonika Olejnik, Omena Mensah i Marta Kuligowska KAPiF.pl

Monika Olejnik zdecydowała się intrygującą suknię od duetu projektantów Paprocki&Brzozowski. Białą kreację z bufkami ozdabiał na dekolcie czarny napis LOVE. Pięknie wyglądała Omena Mensah w pistacjowej sukni od Macieja Zienia. Hollywoodzką kreację uzupełniała narzutka z piór dopasowana kolorystycznie do sukni. Dziennikarka Marta Kuligowska także zdecydowała się na pastele. Pudrowa suknia to projekt marki Laurelle, specjalizującej się w sukniach wieczorowych oraz ślubnych.

Anna Kalczyńska, Anna Jagodzińska i Daria ŁadochaAnna Kalczyńska, Anna Jagodzińska i Daria Ładocha KAPiF.pl

Anna Kalczyńska, tak jak Malgorzata Rozenek, wybrała suknię projektu Roberta Czerwika. Anna Jagodzińska w sukni z obszernym, tiulowym dołem od Dawida Wolińskiego, wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Daria Ładocha również postawiła na czerń. Sukienka to projekt polskiej marki COCHO by Olga Idzik.

Więcej o: