Stylizacje gwiazd na gali Doskonałość Mody

Wczoraj magazyn Twój Styl po raz dwudziesty przyznał statuetki Doskonałość Mody. Wyróżniono takie marki jak Reserved, Patrizia Pepe, Kappahl, Sloggi, czy W.Kruk. W warszawskim Centrum Praskim Koneser pojawiło się wiele gwiazd - zwycięzców oklaskiwały m.in. Olga Bołądź, Edyta Herbuś i Kasia Stankiewicz.

Czarne kreacje na gali Doskonałość Mody 

Gala Doskonałość Mody co roku przyciąga wiele gwiazd. Nie inaczej było tym razem. Tegoroczne stylizacje zaproszonych gości to przekrój najmodniejszych trendów sezonu. Choć dominującym kolorem była czerń, to trudno mówić o nudzie. Bardzo ciekawie prezentowała się m.in. Edyta Herbuś w krótkiej sukience na jedno ramię z imponującym zdobieniem przy dekolcie. Kreacja pochodzi z kolekcji Roberta Czerwika. Małą czarną wybrała też Anita Sokołowska - drapowanie na całej długości i bufiaste ramiona dodały kreacji aktorki charakteru.

Edyta Herbuś na gali Doskonałość ModyEdyta Herbuś na gali Doskonałość Mody KAPIF.pl

Anita Sokołowska na gali Doskonałość ModyAnita Sokołowska na gali Doskonałość Mody KAPIF.pl

Na długość maxi zdecydowała się za to Sandra Kubicka - suknia polskiej marki Marlu podkreślała idealną sylwetkę modelki. Elegancko prezentowały się Grażyna Wolszczak w klasycznym garniturze z aplikacjami oraz Kasia Stankiewicz w błyszczącej sukience z bardzo głębokim dekoltem.

Sandra Kubicka na gali Doskonałość ModySandra Kubicka na gali Doskonałość Mody KAPIF.pl

Grażyna Wolszczak na gali Doskonałość ModyGrażyna Wolszczak na gali Doskonałość Mody KAPIF.pl

Kasia Stankiewicz na gali Doskonałość ModyKasia Stankiewicz na gali Doskonałość Mody KAPIF.pl

Gwiazdy na gali Doskonałość Mody

Drugim dominującym na gali kolorem był... róż. Postawiła na niego m.in. Olga Bołądź, która do krótkiej sukienki Marlu o ciekawej konstrukcji dobrała czarne dodatki: małą torebkę i kozaki kowbojki. Na kreacje w podobnym odcieniu zdecydowały się też Ania Dec i Ania Wyszkoni. 

Olga Bołądź na gali Doskonałość ModyOlga Bołądź na gali Doskonałość Mody KAPIF.pl

Anna Dec na gali Doskonałość ModyAnna Dec na gali Doskonałość Mody KAPIF.pl

Więcej o: