Rossmann: walentynkowa promocja 2+2. Do kiedy potrwa i jakie produkty kupić?

Sieć drogerii Rossmann przygotowała z okazji walentynek specjalną promocję. Już tylko do niedzieli 17 lutego będzie można zrobić zakupy korzystając z akcji 2+2 gratis. Które produkty zostały objęte promocją?

Walentynkowa promocja Rossmann 2+2

Drogerie Rossmann znane są z korzystnych promocji, organizowanych cyklicznie, najczęściej z okazji świąt i wyjątkowych okoliczności. Tym razem tematem przewodnim jest święto zakochanych, czyli walentynki przypadające na dzień 14 lutego. Promocja w Rossmannie trwa jednak dłużej niż tylko jedną dobę. Produkty 2+2 gratis będzie można kupić do niedzieli 17 lutego. Należy jednak pamiętać, że z promocji mogą skorzystać tylko klubowicze Rossmanna, a akcja dotyczy produktów oznaczonych czerwonymi etykietami.

Tym razem Rossmann stawia na kosmetyki do pielęgnacji dla mężczyzn. Planuje się, że to właśnie one będą cieszyły się największym powodzeniem w okresie święta zakochanych. Kosmetyki to dobry pomysł na prezent walentynkowy dla niego, biorąc pod uwagę, że mężczyźni lubią praktyczne podarunki. Wśród produktów z czerwoną etykietą 2+2 znajdziemy:

  • kosmetyki do golenia i pielęgnacji twarzy oraz brody
  • produkty pod prysznic i żele do mycia
  • męskie wody toaletowe, zapachy i dezodoranty 

Promocja Rossmann 2+2 luty 2019 - zasady

Promocja w Rossmannie obowiązuje wyłącznie klubowiczów, posiadających kartę lojalnościową drogerii. Można założyć ją również podczas trwania promocji. Akcją objęte są wyłącznie produkty oznaczone specjalną etykietą. Z promocji można skorzystać robiąc zakupy stacjonarnie i online. Jeden klubowicz może skorzystać z promocji 2+2 tylko raz.   

Więcej o: