Kasia Tusk w futrzanym płaszczu. Blogerka opublikowała pierwsze zdjęcia z wózkiem

Kasia Tusk opublikowała na instagramie i blogu "Make Life Easier" pierwsze oficjalne zdjęcia ze swoim nowonarodzonym dzieckiem. Fanki zachwycają się wózkiem, a my zimową stylizacją blogerki.

O narodzinach pierwszego dziecka Kasi Tusk spekulowano od niemal tygodnia. Kilka dni temu blogerka została sfotografowana w Sopocie przez paparazzi, jak z maluszkiem na rękach, odwiedzała dom swoich rodziców. Kasia Tusk oficjalnie potwierdziła narodziny dziecka publikując na swoim instagramie zdjęcie z dziecięcym wózkiem

Kasia Tusk w futrzanym płaszczu pozuje z wózkiem 

Autorka bloga "Make Life Easier", Kasia Tusk nareszcie potwierdziła oficjalnie doniesienia i pokazała na swoim instagramie zdjęcie, na którym pozuje z dziecięcym wózkiem. Więcej zdjęć stylizacji Kasi Tusk można obejrzeć na stronie jej bloga. W cyklu "Look of the day" blogerka dzieli się z fankami zdjęciami swoich codziennych zestawów. 

To pierwsze zdjęcia blogerki z dzieckiem w wózkuTo pierwsze zdjęcia blogerki z dzieckiem w wózku Fot. Kasia Tusk (screen Facebook Make Life Easier)

W najnowszym wpisie Kasia Tusk pozuje w supermodnym futrzanym płaszczu tzw. teddy coat, który pochodzi z zimowej kolekcji marki Zara. Oprócz ciepłego futerka, blogerka ma na sobie czarny sweter z golfem, który znaleźć można w kolekcji jej marki odzieżowej MLE. Stylizację uzupełniają skórzane rękawiczki z kaszmirem COS oraz lukususowe dodatki - skórzane botki Red Valentino i skórzana torebka Zofii Chylak

 Misiowy płaszcz" czekał na swój dzień od kilku tygodni. Wcześniej nie czułam się w nim zbyt dobrze (powiedzmy, że "nazbyt okrągło" ;)), ale teraz mogłabym go w ogóle nie ściągać. Długo szukałam modelu, który nie byłby zbyt "oversizowy" – nim znalazłam ten idealny, kupiłam i zaraz poten zwróciłam trzy inne. Dzisiejszy zestaw jest więc zimową wersją mojego ulubionego połączenia – beżu i czerni.

- tak Kasia Tusk pisze na blogu "Make Life Easier" o swojej stylizacji

Wprawdzie na zdjęciach nie widać dziecka blogerki, a jedynie wózek popularnej marki Bugaboo, to jest to pierwsza oficjalna publikacja Kasi Tusk wraz ze swoim maluszkiem. 

Więcej o: