Premiera "Planety Singli 3": stylizacje gwiazd. Przyszły Weronika Książkiewicz, Agnieszka Więdłocha i Danuta Stenka

W warszawskich Złotych Tarasach odbyła się uroczysta premiera trzeciej części filmu "Planeta Singli". Zachwycała Weronika Książkiewicz w czerwieni, Agnieszka Więdłocha w błyszczącej kreacji i Danuta Stenka w klasycznej sukience.

Na czerwonym dywanie pojawili się wszyscy odtwórcy głównych ról w filmie "Planeta singli 3": Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Weronika Książkiewicz, Danuta Stenka i Borys Szyc. Naszą uwagę zwróciła również błyszcząca kreacja Mileny Sadowskiej, Miss Polonii 2018. 

Premiera filmu "Planeta Singli 3": stylizacje gwiazd

Agnieszka Więdłocha, Danuta Stenka, Weronika Książkiewicz - wszystkie wyglądały świetnie. Zobaczcie, która gwiazda wypadła najlepiej na czerwonym dywanie. 

Weronika Książkiewicz - "Planeta Singli 3"

Weronika Książkiewicz, premiera filmu Planeta Singli 3Weronika Książkiewicz, premiera filmu Planeta Singli 3 KAPIF.pl

Weronika Książkiewicz wybrałam supermodną w tym sezonie ognistą czerwień oraz fason sukienki nawiązujący do lat 80. Podkreślone bufkami ramiona oraz falbana w okolicy talii przywodzą na myśl look rodem z "Dynastii". Widać doskonale, że Weronika zorientowana jest w najgorętszych trendach sezonu. 

Agnieszka Więdłocha - "Planeta Singli 3"

Agnieszka Więdłocha, premiera filmu Planeta Singli 3Agnieszka Więdłocha, premiera filmu Planeta Singli 3 KAPIF.pl

Agnieszka Więdłocha zdecydowała się na błyszczącą kreację z kolekcji duetu projaktantów Paprocki&Brzozowski. Do obsypanej cekinami sukienki dodała równie błyszczące sandałki na obcasie. 

Milena Sadowska - "Planeta Singli 3"

Milena Sadowska, premiera filmu Planeta Singli 3Milena Sadowska, premiera filmu Planeta Singli 3 KAPIF.pl

Milena Sadowska, Miss Polonia 2018, również wybrała błyszczącą kreację w stylu lat 80. Do sukienki mini włożyła zamszowe kozaki z wysoką cholewką, a stylizację uzupełniła aksamitną, pikowaną torebką. 

Milena Sadowska, premiera filmu Planeta Singli 3Milena Sadowska, premiera filmu Planeta Singli 3 KAPIF.pl

Danuta Stenka - "Planeta Singli 3"

Danuta Stenka, premiera filmu Planeta Singli 3Danuta Stenka, premiera filmu Planeta Singli 3 KAPIF.pl

Danuta Stenka jak zwykle prezentowała się doskonale. Aktorka wybrała prostą sukienę w kolorze morskiej zieleni oraz klasyczne dodatki: srebrną kopertówkę i elegancką biżuterię. 

Katarzyna Żak, premiera filmu Planeta Singli 3Katarzyna Żak, premiera filmu Planeta Singli 3 KAPIF.pl

Katarzyna Żak zdecydowała się na garnitur w odcieniu ognistej czerwieni, uzupełniając stylizację czerwonymi szpilkami oraz złotą torebką. Uwagę przyciągał odważnie wyeksponowany dekolt oraz wystający spod marynarki, koronkowy stanik. 

Maria Pakulnis, premiera filmu Planeta Singli 3Maria Pakulnis, premiera filmu Planeta Singli 3 KAPIF.pl

Maria Pakulnis również zdecydowała się na garnitur. Aktorka wybrała aksamitny komplet w czerni, z dopasowaną marynarką oraz szerokimi spodniami. 

Magdalena Górska, premiera filmu Planeta Singli 3Magdalena Górska, premiera filmu Planeta Singli 3 KAPIF.pl

Magdalena Górska nie zdecydowała się na wieczorową stylizację. Zestaw inspirowany modą lat 70. pasowałby raczej do pracy, niż na premierę filmu. 

Maciej Stuhr, premiera filmu Planeta Singli 3Maciej Stuhr, premiera filmu Planeta Singli 3 KAPIF.pl

Maciej Stuhr postawił na sprawdzoną klasykę. Czarny garnitur uzupełnił błękitną koszulą bez krawata. 

Tomasz Karolak, premiera filmu Planeta Singli 3Tomasz Karolak, premiera filmu Planeta Singli 3 KAPIF.pl

Tomasz Karolak zdecydował się na total look w czerni. W dopasowanych spodniach, marynarce i koszuli w czerni aktor prezentował się doskonale. 

Anna Smolowik i Bogusław Linda premiera filmu Planeta Singli 3Anna Smolowik i Bogusław Linda premiera filmu Planeta Singli 3 KAPIF.pl

Bogusław Linda zdecydował się przełamać klasyczny zestaw, wybierając czerwone spodnie z lampasami. Kolorystycznie dopasował je do ciemnoczerwonej kreacji Anny Smołowik.

Borys Szyc i Justyna Jeger - Nagłowska, premiera filmu Planeta Singli 3Borys Szyc i Justyna Jeger - Nagłowska, premiera filmu Planeta Singli 3 KAPIF.pl

Borys Szyc postawił na klasykę, jego partnerka Justyna Jeger-Nagłowska wybrała na premierę biał garnitur w prążki, z szerokimi spodniami i oversize'ową marynarką.