Nike Air Max 720: kiedy wejdzie do sprzedaży?

Najnowsze osiągnięcie Nike Air Manufacturing Innovation, model Nike Air Max 720, to osiem kolorów inspirowanych naturą i najwyższa w historii poduszka Air.

Nowe buty są efektem współpracy Nike Air Manufacturing Innovation oraz innych działów projektowania Nike. Tym, co wyróżnia model Nike Air Max 720 na rynku, to najwyższa poduszka Air w historii. 

Nike Air Max 720 model DesertNike Air Max 720 model Desert mat. prasowe

Air Max 720: kolorystyka inspirowana naturą

Zespół projektowy Nike starał się odtworzyć barwy, które zachwycają w naturze. Projektanci nawiązali do wschodów i zachodów słońca, strumienia lawy, drogi mlecznej oraz zorzy polarnej. 

Kolor musi zachować równowagę pomiędzy własną ekspresją a podkreśleniem zastosowanej technologii

− mówi Courtney Dailey, Nike VP Color Design.

Kiedy i gdzie  można kupić Air Max 720? 

Poszczególne modele Air Max 720 będą pojawiać się w sprzedaży stopniow. Nike Air Max 720 "Northern Lights" w wersji Night oraz Day będą dostępne od 1 lutego
w limitowanych ilościach w wybranych sklepach Nike oraz poprzez aplikacje SNKRS i SNEAKRS. 

Nike Air Max 720 model Northern Lights NightNike Air Max 720 model Northern Lights Night mat. prasowe

21 lutego do o sprzedaży trafią modele „Sunrise” i „Sunset” inspirowane wschodem i zachodem słońca. Te buty  będą dostępne przez sklep internetowy nike.com wyłącznie dla członków społeczności Nike+.

Buty Nike Air Max 720 model SunriseButy Nike Air Max 720 model Sunrise mat. prasowe

Kolejne modele Nike Air Max 720 "Total Eclipse", "Sea Forest" i "Pink Sea" będą dostępne od 28 lutego w limitowanych ilościach na stronie nike.com i u wybranych dostawców detalicznych.

Buty Nike Air Max 720 model Sea ForestButy Nike Air Max 720 model Sea Forest mat. prasowe

Nike Air Max 720 model Pink SeaNike Air Max 720 model Pink Sea mat. prasowe

Nike Air Max: kultowe buty mają swoje święto 

26 marca to święto wszystkich miłośników modelu Air Max. W 2018 roku Nike wypuściło specjalną kolekcję Air Max Day Collection, w której znalazły się odświeżone klasyki oraz zupełnie nowe modele nawiązujące jednak do sylwetki Air Maxów. Buty Nike Air Max to jedne z najczęściej wybieranych butów sportowych do codziennych stylizacji. Warto polować na nie szczególnie podczas wyprzedaży. Najmodniejszy model to oczywiście kultowy Air Max 90

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.