Modne fryzury 2019 - trzy wskazówki od warszawskich mistrzów fryzjerstwa

Jakie fryzury będą modne w 2019 roku? Najnowsze trendy wskazują na cięcia i koloryzację, które mają budować pewność siebie i podkreślać indywidualny charakter każdej z nas. Konkretne wskazówki podsunęli nam mistrzowie fryzjerstwa z salonu 1909.

Po pierwsze: indywidualność, po drugie: inspiracja odważnymi stylizacjami z wybiegów i przekładanie ich na przystępne propozycje dla każdej z nas. Takie są ogólne zasady najmodniejszych fryzur na rok 2019. Mówią o nich Katarzyna Poniatowska-Miłek i Dariusz Miłek, czyli para warszawskich mistrzów fryzjerstwa i właściciele nowego salonu 1909 zlokalizowanego przy ul. Hożej w Warszawie. W zimowych trendach królują trzy kierunki. 

TREND 1 - METALICZNE I CHŁODNE KOLORY

Chłodne kolory włosów będą modne w 2019 rokuChłodne kolory włosów będą modne w 2019 roku Mat. prasowe / 1909 Fryzjerzy

Jednym z najbardziej wyrazistych trendów tego sezonu jest oryginalna koloryzacja włosów. Najmodniejsze są metaliczne i chłodne odcienie, połączone z precyzyjnym cięciem. Fryzury nawiązują do stylu punk, ale jednocześnie są bardzo zmysłowe. Głębokie odcienie opalizującej zieleni i fioletu kojarzą się z pewnością siebie i są dopełnieniem współczesnego "power dressing". Intensywna koloryzacja pasuje zarówno do eleganckich, jak i casualowych stylizacji. Dojrzałe kobiety powinny zamieniać siwiznę w swój atut, nadając jej u fryzjera metaliczny, wyraźny odcień.

Absolutnym hitem w nowym sezonie są metaliczne odcienie granatu, fioletu i zieleni. To niezwykle odcienie dla odważnych kobiet. Farbując włosy, trzeba przede wszystkim dobrać odpowiedni odcień. Farbowanie to koloryzacja dobrana do osobowości, koloru oczu, stylu, dlatego powinien ją przeprowadzić fryzjer profesjonalista, który oceni także kondycję włosów i doradzi pielęgnację, przedłużającą żywotność koloru

- mówi Katarzyna Poniatowska - Miłek, założycielka salonu 1909 Fryzjerzy. 

TREND 2 - DYNAMICZNY BOB

Bob - modna fryzura 2019Bob - modna fryzura 2019 Mat. prasowe / 1909 Fryzjerzy

Bob to fryzura kultowa. W latach 60. lansowała ją Mary Quant, wraz ze swoim fryzjerem Vidalem Sassonem. Współczesny bob jest nieco dłuższy i bardziej obszerny, inspiruje się cięciami z lat 80. i 90., a najbardziej fryzurą Umy Thurman z filmu "Pulp Fiction". Wyraziste linie, strzyżenie wysoko precyzyjne, stopniowane na szyi i dokładnie dopracowane charakteryzuje trend graficzny, zagościł wśród modnych fryzur na rok 2019. Bob to idealny wybór, jeśli chcemy podkreślić nowy kolor włosów albo...silny charakter! Boba od lat nosi Anna Wintour, jedna z najbardziej wpływowych kobiet na świecie.

TREND 3 - FALE I LOKI

Modne fryzury 2019 - loki wracają!Modne fryzury 2019 - loki wracają! Instagram @chriscutyourhair

Fale i loki to trend prosto z wybiegów, gdzie w ostatnich sezonach mocno promuje się wpływy folklorystyczne i retro. Im więcej luźno opadających warstw, tym lepiej. Taka stylizacja fryzury doskonale nadaje się do włosów z odrobiną naturalnej tekstury, ale z drobnymi loczkami można zaszaleć też mając zupełnie proste włosy. Uwodzicielski kolor w połączeniu z tym trendem to gwarancja wyróżnienia się w tłumie. Dzięki lokom możesz też zyskać efekt “outsidera” albo elegantki w stylu retro.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o najciekawszych kolekcjach oraz zakupowych okazjach, wypróbuj nasz nowy newsletter. KLIKNIJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NOWEGO NEWSLETTERA.

Avanti24 testuje Fridge: krem do cery suchej