Największy plecak na świecie, który pomieści cały twój bagaż...emocjonalny

To zdjęcie nie jest efektem zabawy w photoshopie. Gigantyczny plecak japońskiej marki CWF pomieści prawdopodobnie większość ubrań, które macie w swojej szafie.

Jeśli do tej pory Japonia kojarzyła wam się przede wszystkim z minimalizmem spod znaku Muji oraz Marie Kondo, możecie być zaskoczeni produktem znanej marki CWF. Gigantyczny plecak o pojemności 180 litrów oraz wysokości 100 cm, który pojawił się ostatnio w ofercie marki, spodoba się wszystkim, którzy mają problem z pakowaniem się na wakacyjny wyjazd. Z takim plecakiem nie trzeba się ograniczać!

Tak wygląda produkt japońskiej marki CWF w porównaniu z tradycyjnym plecakiemTak wygląda produkt japońskiej marki CWF w porównaniu z tradycyjnym plecakiem Fot. Plywood

Wielkogabarytowy plecak uszyty został z wytrzymałego płótna i jest na tyle duży, że bez problemu zmieści się w nim także dorosła osoba (co przetestowali między innymi dziennikarze serwisu soranews24.com). W opisie plecaka możemy przeczytać, że został on wyprodukowany z myślą o przenoszeniu większej ilości bagażu, ale także może być traktowany jak urocza alternatywa dla tradycyjnej szafy. W przypadku niewielkich japońskich mieszkań faktycznie może być dobrym rozwiązaniem. Gigantyczny plecak może również zastąpić podczas wyjazdu namiot i śpiwór. Jak sami widzicie, zastosowań jest bez liku. 

Produkt CWF posiada wszystkie elementy tradycyjnego plecaka, a paski zostały zaprojektowane tak, by ułatwić przenoszenie cięższego bagażu. Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: beżu, oliwce oraz granacie i kosztuje około 900 zł, bez kosztów wysyłki. 

Mierzy 100 cm i może pomieścić 180lMierzy 100 cm i może pomieścić 180l Fot. Plywood

Instagramowym hitem 2018 roku był gigantyczny słomkowy kapelusz marki Jacquemus, czyżby w 2019 viralem okazał się plecak CWF? 

Więcej o: