"All I Want for Christmas Is You": świąteczna bluza Oysho i Mariah Carey

W świątecznej kolekcji marki Oysho znajdziecie bluzę, którą ozdabia fragment refrenu najsłynniejszej piosenki Mariah Carey. To idealny pomysł na prezent dla wszystkich miłośniczek filmu "Love Actually".

Piosenka "All I Want for Christmas Is You", promująca album "Merry Christmas", pojawiła się na rynku w listopadzie 1994 roku i jest jednym z najlepiej sprzedających się singli w historii muzyki. Oficjalny teledysk (a piosenka doczekała się aż trzech różnych videoclipów) obejrzało ponad 440 milionów użytkowników YouTube i szacuje się, że piosenka zarobiła na całym świecie (głównie z opłat licencyjnych) ponad 50 milionów dolarów. 

Na przestrzeni lat utwór doczekał się wielu różnych wersji. "All I Want for Christmas Is You" coverowali lub śpiewali na żywo między innymi Justin Bieber, Michael Buble, Miley Cyrus, The Chemical Romance, Ariana Grande czy Kelly Clarkson

W 2006 roku piosenka stała się najlepiej sprzedającym się dzwonkiem-kolędą w historii amerykańskich list, a dwa lata później dzięki ogromnej popularności filmu "Love Actually" zyskała kolejne grono wielbicieli. W 2015 roku Mariah Carey wydała książeczkę dla dzieci opartą na słowach piosenki "All I Want For Christmas Is You". Do dnia dzisiejszego utwór ten jest najczęściej odtwarzaną piosenką w okresie świątecznym. 

Pod koniec listopada Mariah Carey zamieściła na Twiterze wideo, na którym razem ze swoimi dziećmi, 7-letnimi bliźniakami Monroe i Moroccan, śpiewają największy świąteczny przebój. 

Bluza z fragmentem "All I Want For Christmas Is You" jest jednym z elementów grudniowej kolekcji marki Oysho. W ofercie znajdziecie również wiele świątecznych swetrów ozdobionych typowymi dla tego okresu motywami.

Bluza z fragmentem piosenki Mariah CareyBluza z fragmentem piosenki Mariah Carey Oysho