Sprzęt do stylizacji włosów Christina Aguilera w LIDL

10 grudnia we wszystkich sklepach sieci LIDL pojawi się linia produktów do układania i stylizacji włosów - Christina Backstage by Christina Aguilera

Przepis na hollywoodzką fryzurę 

Christina Aguilera przez lata eksperymentowała ze swoim scenicznym wizerunkiem, ale zazwyczaj była wierna kolorowi swoich włosów. Na drastyczną zmianę pozwoliła sobie tylko raz, w 2003 roku, gdy z platynowego blondu przefarbowała się na kruczą czerń. Piosenkarka wiele razy zmieniała także długość włosów, ich skręt oraz ułożenie. Zawsze jednak pochwalić mogła się bujną czupryną i w wywiadach przekonywała, że do pielęgnacji włosów używa tego samego szamponu, co jej synek, delikatnego Johnson&Johsnson Summer.

 

Aby uzyskać iście hollywoodzką fryzurę, niezbędne będą odpowiednie akcesoria. W kolekcji Christina Backstage by Christina Aguilera, które pojawią się w sprzedaży w  sieci LIDL już 10 grudnia, znajdziecie wiele przydatnych sprzętów do stylizacji włosów. 

  • Jeśli chcesz dodać swoim włosom objętości, zdecyduj się na obrotową lokówko-suszarkę z jonizacją 1000 W wyposażoną w szczotkę termiczną.
  • Chcesz wygładzić włosy? Idealna będzie szczotka prostująca z jonizacją wyposażona w regulację temperatury.

W ofercie dostępna będzie również suszarka do włosów z jonizacją 2200 W, lokówka oraz pięć rodzajów szczotek do układania włosów. 

Czym kierować się przy wyborze sprzętu do stylizacji włosów? Podpowiadamy:

Jak wybrać dobrą suszarkę

Jaki model lokówki wybrać?

Akcesoria Backstage by Christina AguileraAkcesoria Backstage by Christina Aguilera mat. prasowe LIDL

Więcej o: