Grupa CCC została pierwszym polskim globalnym partnerem UNICEF

Dzięki międzynarodowemu sukcesowi CCC zdecydowało się na współpracę z największą organizacją humanitarną i rozwojową działającą na rzecz dzieci. W ciągu trzech lat CCC będzie przekazywać środki pieniężne na wspieranie działań prowadzonych przez UNICEF.

CCC wspiera dzieci i sportowców 

Środki przekazane przez CCC zostaną przeznaczone na sfinansowanie programów UNICEF na rzecz ratowania życia dzieci na świecie, wsparcia ich rozwoju i realizacji potencjału. Trójstronną umowę o współpracy podpisali w siedzibie organizacji w Genewie Dariusz Miłek, Prezes Zarządu CCC S.A., Gary Stahl, Dyrektor ds. Fundraisingu Indywidualnego i Partnerstw UNICEF w Genewie i Marek Krupiński, Dyrektor Generalny UNICEF Polska.

Marek Krupiński, Dyrektor Generalny UNICEF Polska, Gary Stahl, Dyrektor ds. Fundraisingu Indywidualnego i Partnerstw UNICEF w Genewie, Dariusz Miłek, Prezes Zarządu CCC S.A. i Marcin Czyczerski, Wiceprezes Zarządu CCC S.AMarek Krupiński, Dyrektor Generalny UNICEF Polska, Gary Stahl, Dyrektor ds. Fundraisingu Indywidualnego i Partnerstw UNICEF w Genewie, Dariusz Miłek, Prezes Zarządu CCC S.A. i Marcin Czyczerski, Wiceprezes Zarządu CCC S.A mat. prasowe UNICEF

Globalne partnerstwo z UNICEF jest dla nas niezmiernie ważne, ponieważ możemy realizować założenia naszej strategii sustainable business poprzez aktywności prowadzone w naszych salonach obuwniczych, jak i drużynę kolarską, biorącą udział w wyścigach na całym świecie. Jesteśmy dumni, że mogliśmy przystąpić do grona liderów biznesu, którzy są partnerami UNICEF

- mówi Dariusz Miłek, Prezes Zarządu CCC S.A.

CCC jest również głównym sponsorem grupy kolarskiej powstałej w 2000 roku. Przez ostatnie 18 lat sportowcy odnosili liczne sukcesy na arenie międzynarodowej. Koszulki kolarzy CCC Team oznaczone zostaną logo UNICEF. Jest to pierwsze tego typu sportowe partnerstwo międzynarodowej organizacji.

Współpraca z CCC S.A. jest wyjątkowa, ponieważ jest to pierwsza, polska firma o zasięgu międzynarodowym, wspierająca UNICEF poprzez działania sportowe i biznesowe. Po ponad 70 latach działalności możemy zrobić krok naprzód w wypełnianiu przesłania współzałożyciela organizacji, polskiego lekarza, Ludwika Rajchmana

- powiedział Marek Krupiński, Dyrektor Generalny Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF.

CCC liderem obuwniczym w Europie

Polska grupa CCC jest najszybciej rozwijającą się firmą obuwniczą w Europie i jednocześnie największym producentem obuwia w tym regionie. CCC dzięki współpracy z platformą zakupową eobuwie.pl SA jest również liderem w sprzedaży e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej. CCC posiada sieć blisko 1200 salonów i działa w 23 krajach w Europie i poza nią, w kanałach off-line i on-line. Grupa CCC posiada własną fabrykę butów skórzanych w Polsce, zatrudnia ponad 14 000 pracowników i rocznie sprzedaje około 50 mln par obuwia. 

Kozaki z zimowej kolekcji CCCKozaki z zimowej kolekcji CCC CCC

W jesienno - zimowej kolekcji CCC znaleźć można klasyczne botki na obcasie, sztyblety oraz kozaki takich marek jak Quazi czy Lasocki. CCC buty męskie to bardzo popularna kategoria obuwia w asortymencie marki. Tutaj najczęściej poszukiwane są buty męskie zimowe oraz sportowe. CCC Lasocki to z kolei marka ceniona za bardzo dobrą jakość, klasyczny design oraz cenę adekwatną do świetnego produktu. 

Więcej o: