Julia Wieniawa zaprojektowała kolekcję dla szwedzkiej marki NA-KD

Kolejny sukces na koncie Julii Wieniawy. Szwedzka marka NA-KD, którą na Instagramie obserwuje ponad 1,8 miliona użytkowników, nawiązała współpracę z polską artystką. Kolekcja Julia Wieniawa x NA-KD trafi do sprzedaży już na początku 2019 roku.

Kolekcja Julii Wieniawy dla marki Na-KD będzie miała premierę już w styczniu 2019 rokuKolekcja Julii Wieniawy dla marki Na-KD będzie miała premierę już w styczniu 2019 roku NA-KD

Julia Wieniawa projektuje dla marki NA-KD

Popularna szwedzka marka NA-KD zaprosiła do współpracy Julię Wieniawę. Artystka stworzyła autorską kolekcję składającą się z 34 elementów i uczestniczyła w całym procesie jej powstawania: od pomysłu na typy ubrań i wyboru materiałów, po współtworzenie scenariusza sesji zdjęciowej. Premiera pierwszej części kolekcji odbędzie się już 12 stycznia 2019 roku, w Polsce dostaniecie ją w sklepach i pop-up store, w których sprzedawany jest NA-KD oraz oczywiście online.

Julia Wieniawa NA-KDJulia Wieniawa NA-KD mat. prasowe

Julia Wieniawa pochwaliła się na swoim Instagramie współpracą z marką NA-KD i zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej autorskiej kolekcji.

Przez ostatnie miesiące pracowałam nad własną kolekcją ubrań Julia Wieniawa x NAKD. Najbardziej się cieszę, że kolekcja będzie sprzedawana na całym świecie! Kampania rusza już w styczniu. Na pewno wam się spodoba - będzie minimalistycznie, bardzo klasycznie i elegancko.

Wybrane elementy odzieży z kolekcji Julia Wieniawa x NA-KDWybrane elementy odzieży z kolekcji Julia Wieniawa x NA-KD mat. prasowe

Według zapewnień Julii Wieniawy kolekcja ma być klasyczna i eleganckaWedług zapewnień Julii Wieniawy kolekcja ma być klasyczna i elegancka NA-KD

NA-KD ulubiona marka instablogerek

Marka NA-KD oferuje produkty ponad 170 światowych marek, w tym tak znanych jak Levi's, Cheap Monday czy Tommy Hilfiger, ale także mniej popularnych w Polsce brandów - skandynawskie By Malene Birger i Ivy Copenhagen, brytyjski Jovonna czy australijski Lack of Color. Ma również swoje marki własne: NA-KD Trend i NA-KD Boho. Firma często współpracuje ze znanymi blogerkami. Do tej pory swoje autorskie kolekcje zaprezentowały m.in. Linn Ahlborg czy Kristin Sundberg z bloga bykiki.se. NA-KD powstawała w 2015 roku, a swoje produkty sprzedaje przede wszystkim online. 

Julia Wieniawa dla NA-KDJulia Wieniawa dla NA-KD mat. prasowe

Julia Wieniawa x NA-KDJulia Wieniawa x NA-KD NA-KD

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o najciekawszych kolekcjach oraz zakupowych okazjach, wypróbuj nasz nowy newsletter

KLIKNIJ BY ZAPISAĆ SIĘ NA NEWSLETTER

Julia Wieniawa współpracuje z modowymi gigantami

Współpraca z NA-KD to kolejny sukces na koncie Julii Wieniawy. W tym roku artystka została również ambasadorką marki Deichmann, o jesienno-zimowej kolekcji  Deichmann x Julia Wieniawa powstałej we współpracy z Julią pisaliśmy jakiś czas temu. 

Więcej o: