Kasia Tusk sprzedała swoją firmę z ubraniami MLE Collection

Kasia Tusk sprzedała firmę odzieżową MLE Collection. Teraz jej głównym źródłem dochodu ma stać się jej blog Make Life Easier, który cieszy się ogromną popularnością.

Firma odzieżowa Kasi Tusk

Kasia Tusk jest znaną i cenioną autorką bloga lifestylowego Make Life Easier. W 2015 roku blogerka otworzyła firmę odzieżową MLE (nazwa pochodzi od jej bloga) z własną kolekcją ubrań. Jednak teraz dowiadujemy się, że Kasia Tusk podjęła bardzo ważną decyzję - sprzedała część swoich udziałów w spółce. Już w zeszłym roku miała się zdecydować na to ważne posunięcie w swoim biznesie. Niestety, nie wiemy co było przyczyną takiej decyzji. Już w pierwszym roku istnienia MLE udało się sprzedać produkty za pół miliona złotych. Wśród nich możecie znaleźć cudowne sukienki, swobodne i eleganckie sweterki, a nawet perfumy i elementarz stylu. 

Blog Make Life Easier

Blog Make Life Easier cieszy się wielka popularnością. Jest idealnym miejscem w internecie dla osób szukających inspiracji modowych, wnętrzarskich, a nawet kulinarnych. Kasia Tusk od lat prowadzi go z pasją i dużym poświęceniem, teraz gdy sprzedała firmę, blog MLE ma być jej głównym źródłem dochodu. 


.